Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyire gond ha leszakadt az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gond ha leszakadt az óvszer vége?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Durex RealFeel óvszert használtunk és nem is volt vele semmi gond, majd amikor levettem és lehúztam, a vége az a vastagított rész, ami rászorítja a fele le volt szakadva.

Nincs akkora péniszem, hogy az végig le volt tekerve és nem is a páromba élveztem el. Szóval azért rendesen volt még vissza a végéből amikor használtuk. Sőt utána bő vízzel megnéztem, de máshol nem volt lyukas.


Szerintetek mennyi az esélye és mit kéne csinálni?


Előre is köszi a válaszokat!



2014. okt. 23. 11:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Annyira mintha egy mozdony szakadna le.NAGYON.
2014. okt. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A lényeg, hogy azon a lukon keresztül a spermiumok bejutottak a vaginába.

Ez egy erős lépés a gyerekcsinálás érdekében.

2014. okt. 23. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Bár sokadszorra elolvasva, lehet, hogy azon a lukon nem jutott ki sperma... a fene tudja, melyik végéről beszélsz az óvszernek.
2014. okt. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem az ondótartály felöli rész, hanem a másik. Az a felcsavart megvastagított része.

De ugye mikor szedtem le jóval letekertem, mint amennyit szex közben volt, és úgy annak a vége volt leszakadva.

És nem a barátnőmbe élveztem el. Így is?

2014. okt. 23. 13:19
 5/6 anonim válasza:
nem akarlak elkeseríteni, de előváladéktól is teherbe tud esni, ha nem is benne mentél el. nyilván ez nagyon ritka, de megeshet. inkább ne kockáztassatok, én a helyetekbe íratnék fel 72 órás tablettát.
2014. okt. 24. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hogy a 3,14csába mehetett volna ki abból ondó ha nem a farkad vége felöli része szakadt le.
2014. okt. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!