Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Menstruáció ideje alatt lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menstruáció ideje alatt lehet menni nőgyógyászhoz? Fogamzásgátló tabletta felírásra első alkalom.

Figyelt kérdés

Most szeretnék először feliratni fogamzásgátlót. Eddig sose jutottam el a nőgyógyászhoz, de most holnap végre eljutnék, de lehet meg fog jönni a menzeszem addigra. Akkor ha megjön inkább nem menjek el?

Vagy elmehetek ugyanúgy? Meg tud úgy is vizsgálni?

(még nem jött meg, de már holnap esedékes lenne)


2010. jan. 25. 11:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Természetesen úgy is meg tud vizsgálni, bár szerintem egy kicsit kellemetlenebb a szituáció. Sokszor találkozik ilyennel a doki, úgyhogy ő hozzá van szokva, de a páciens nem, úgyhogy nehezebb az ellazulás. Ha nekem sem probléma, hogy úgy vizsgál meg, akkor menj nyugodtan.
2010. jan. 25. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

szerintem elmehetsz, legfeljebb nem fog megvizsgálni, mert mondod, hogy most megjött a vérzésed, attól még tud adni beutalót vérvételre meg uhra, a vérvételt pl ha jól tudom havi alatt is el lehet intézni. Aztán amikor viszed az eredményeket, utána megvizsgál a doki is, mielőtt dönt, hogy melyik gyógyszer.

Azért telefonálj be, nehogy potyára menj oda.

2010. jan. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hívd fel a dokit és kérdezd meg.De elvileg a gyógyszer felírásához előtte el kell menned vérvételre, hogy egyáltalán szedhetsz e tabit.De ezt a doki úgy is elmondja, hogy mit kell tenned.Lehet most már vannak olyan gyógyszerek amikhez nem kell vérvétel és talán független a menszesztől.AMúgy meg tud vizsgálni vérzés időszakában is,de mivel nincs egyéb problémád, szerintem beszélj vele és ha azt mondja menj vissza máskor,akkor kénytelen vagy megvárni a menszi végét.
2010. jan. 25. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az én dokim nem vizsgál úgy :S de sztem nyugodtan menj el,megmondod,h megjött,vérvételre úgyis kell beutaló,az a döntő a fogamzásgátló felírása előtt.
2010. jan. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nem, az orvos nem vizsgál meg úgy, fölöslegesen mész, meg még le is fog cseszni h miért most mentél, inkább akkor el se menj ha megjön. ezért kell kiszámolni h mikorra várható és úgy időpontot kérni....
2010. jan. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Az első tabletta felírásához meg kell vizsgálnia ha megvan úgy nemfog
2010. jan. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!