Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mi a velemenyetek a lindynette...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a velemenyetek a lindynette 30-rol. Mert en most azt szedem ez mar a 3. tabletta es ugy veszem eszre h elment a kedvem az egyuttletektol. Volt mar valaki igy? Ha igen mit tett ellene?

Figyelt kérdés
2010. jan. 25. 12:52
 1/8 anonim ***** válasza:

Igen, az exem is így volt vele. :(

Mit tettünk ellene? Abbahagyta a szedését és áttértünk a gumira.

2010. jan. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Bár nem ugyanazt a gyógyszert szedjük, mert én lindynette 20-at szedek. de ugyanígy jártam. tablettát kéne váltani. de ez nem gyógyszer függő ill. nem csak az, hanem szervezet függő. Van olyan ismerősöm aki váltott és minden rendbe jött, de olyan is van aki hiába váltott többször is mindig ugyanúgy járt. És amikor abba hagyta és más védekezést használtak szinte rögtön rendbe jöttek a dolog amint abba hagyta a szedését. Nem vagyunk egyformák
2010. jan. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
hat igen. enis szedtem a lindynette 20 akkor is ez volt. en mar nemtudom mit kellene tenni :/ mert vedekedzni is azert biztosabb...
2010. jan. 25. 12:58
 4/8 anonim ***** válasza:
Ja első válaszoló vagyok, nem tudom 30 volt-e vagy 20, vagy éppen 1976, de az biztos hogy lindynette.
2010. jan. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

a Lindynette 20-al én is így jártam.

Aztán kaptam Belarat amivel ez a gond megoldódott, de lett más, most Mercilont szedek és ezzel minden rendben:).Mindenképpen irass fel másik félét, ne Lindynette-t és akkor remélhetőleg nem lesz gond. Erről a Lindynettről én csak rosszat hallok szal nem is értem mért írják fel mindenkinek ezt.

2010. jan. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Lyndinettöl nekem a hasamon jelentek meg ször szálak, kb a 2. hét után... nem ajánlom senkinek!
2010. jan. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nagy hülyeség ez a gyógyszer szedés. Volt csajom is szedte két hétig, de le kellett állni, mert jöttek a mellékhatások. Visszatértünk a gumira, és így minden szép és jó volt. Nem is értem, egyeseknek miért nem jó a gumi.
2010. jan. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
ahany ember annyi velemy... nekem szemely szerint fontos a vedekezes... a gumi pl. kiszakadhat es nem 100% a vedelme. persze ezt meg lehet cafolni. de nekem biztosabb igy es szerintem vannak ezzel meg igy lanyok!
2010. jan. 29. 14:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!