Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Menstruáció idején szeretkezte...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menstruáció idején szeretkeztem a párommal, mit tegyünk a baj elkerülése érdekében?

Figyelt kérdés

Segítséget szeretnék kérni, egy nagyon kényes ügyben.... Tudom hogy 100-an tették fel ezt a kérdést... de szerintem minden ilyen eset egyedi... Elképzelhető, hogy nem kívánt terhességem lesz... ezt szeretném valamilyen módon kiküszöbölni de tanácsot is szeretnék kérni hogy mit tegyek.... Igazából 90%, hogy nem jutott be semmi.... abból amiből nem szeretném, hogy bejusson.... de most ez kétséges... de így véljük a párommal... de ilyen probléma még velem soha nem történt... ez teljesen egyedi eset nálam..... tehát az ijedtség gondolom teljesen természetes és érthető... A baj az, hogy nincs háziorvos ma, hogy a megfelelő kezelésként, az úgynevezett 72 órás tablettát felírathassam... de nem tudok mit tenni, mert hétfőn már biztosan késő.... A másik helyzet, hogy az úgynevezett "baleset" a menstruáció 3. napján ( pontosabban 2,5 ) történt, de ilyen időszakban amúgy is kicsi az esély hogy probléma legyen, de ilyenkor a 72 órás tabletta ismereteim szerint a hormonrendszert erősen felboríthatja.... Kérdésem tehát: A leírtak alapján, mit javasoltok? mit tegyek? Nincs több gondolkodási időm....

- Mennyi az esélye annak hogy így teherbe esek... ?

- És mennyi az esélye, hogyha sikerül ilyen 72 órást szereznem felborul a hormonrendszerem?

Előre is köszönöm a normális válaszokat :)



2014. okt. 25. 11:23
 1/10 anonim ***** válasza:

Bla, bla, bla... Hagyd már abba! Minden normális ember tudja, hogy menstruáció idején milyen veszélyekkel jár szexelni nem?


Akkor mégis most mit vársz? Vállaltad a következményeket, amikor dugtál nem?

2014. okt. 25. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Kiszakadt az a retek... remélem neked is kifog és ezért a bunkó hozzászólásodért megkapod a magadét.... inkább válaszolnál rendesen....
2014. okt. 25. 11:29
 3/10 anonim ***** válasza:
Mindig van valahol ügyeletes nőgyógyász az egyik kórházban, hozzá el kell menni és ő majd megadja a válaszokat a kérdéseidre. Én sem rohangáltam háziorvoshoz amikor kiszakadt a durex, de nem kell ezt túlaggódni. 20/N
2014. okt. 25. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
69%

"Kiszakadt az a retek... remélem neked is kifog és ezért a bunkó hozzászólásodért megkapod a magadét.... inkább válaszolnál rendesen...."


-->Tisztelt Kérdésfeltevő!


Rendben, akkor a te kedvedért válaszolok rendesen, bocsánatot kérek az előbbi hozzászólásomért, ha megbántottalak. Nos, akkor íme a normális válaszom:


Egy értelmes, kellőképpen felvilágosult ember jól tudja, hogy nincs 100%-is védekezési módszer. Ha már a gumióvszernél járunk, akkor nem csak azért, mert önmagától kiszakadhat, hanem mert tudomásom szerint direkt is kiszaggatják - értsd tűvel megszúrkálják - viccből a talán kiskamaszok a boltokban, mert azt gondolják talán, hogy ez olyan jó buli, aztán aki megveszi, pórul jár. Aki szexuális életet él, annak tisztában kell lenni avval, hogy a terhesség kockázata fennáll. Aki ezt nem képes tudatosítani az nem áll készen arra, hogy szexuális életet éljen, aminek természetesen szintén csak bizonyos keretek közt van helye. Körülbelül olyan ez, mint amikor valaki jogosítvány nélkül ül a kocsiba. Tudja, hogy vezetni jó érzés, viszont benne van, hogy egyszer elkapják, és mivel nincs jogsija, ezért büntetésre számíthat. Ha nem kapják el egy alkalommal, akkor majd elkapják másodszorra, vagy harmadszorra. Ez után viselnie kell a következményeket, és senkit sem vonhat felelősségre, csak saját magát, mert az ő döntésének kövezkezménye volt az, hogy ez megtörtént. És még valamit szeretnék mondani a "jó kívánságodra", hogy "remélem, nekem is kiszakad" majd. Nos, az tény és való, hogy én és az a nő akit szeretek, még fiatalok vagyunk a szülői szerephez. Viszont ha egyszer úgy alakulna, hogy bizonyos keretek között "kiszakad" és a drágám teherbe esik, akkor vállalnám a felelősséget, és inkább szeretettel várnám a gyermekemet. Egy élet megfoganása ugyanis mindig ajándék, nem pedig "baleset". Én kellőképpen ismerem a döntéseim és a cselekedeteim következményeit, tehát fel vagyok készülve mindenre. Remélem, ez a válaszom már normális volt.

2014. okt. 25. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek hogy a hormonrendszeremmel kapcsolatos kérdésemet megválaszolta :) Valamint hogy ha a 3. napon járok akkor lehet e sürgősségi fogamzásgátlásról beszélni. A legjobbakat !
2014. okt. 25. 12:34
 6/10 Költőnő? ***** válasza:

1. menstruáció alatt viszonylag kicsi a teherbeesés veszélye, de VAN.

2. 72 órásat, sürgősségin, ügyeleten is fel tudnak írni.

3. igen felborítja, mert művi vetélést idéz elő.

ui. menstruáció idején nem tanácsos nagyon szeretkezni, főleg nem az első napokban mert nagyon ki van tágulva az ember lánya és mindenféle kórokozó könnyebben fel tud jutni.

2014. okt. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2014. okt. 25. 13:05
 8/10 anonim ***** válasza:

Van esély sajnos,mindig meg van rá. Menjetek el még ma a legközelebbi kórházba és ott felírják nektek a nőgyógyászaton,illetve bárhol,csak keressetek egy dokit vagy nővért,aki hív nektek valakit,aki segít.

6000 forint körül van az ára,szerintem érdemes lenne kiváltani.

2014. okt. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 fókamóka ***** válasza:
Hát melyik gusztustalan retek szexel menstruáció alatt.fuuuj.ha tudod hogy 100 an tették fel a kérdést, akkor miért teszed fel 101 szer? Szeretnéd kiküszöbölni? Ne dugj, ha ekkora ... vagy, és máris kiküszöbölted.ha 90 % hogy nem jutott be semmi, akkor minek teszed fel a kérdést?
2014. okt. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
A kérdést anno, nem neked tettem fel hanem akik pontosan válaszolnak is rá. Bye
2015. nov. 14. 17:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!