Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Március 4. kén hajnalban a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Március 4. kén hajnalban a (mensi után voltam 1-2 nappal) szeretkeztem egy fiúval védekezés nélkül, de elvileg nem élvezett belém!?

Figyelt kérdés
3 napra rá bevettem egy esemény utáni tablettát ami 120 órás szóval elvileg 95%-osan hat egészen az 5. napig! Később 2 napra rá antibiutikumot kellett szednem, ami felborítja elvileg a hormon háztartásom, pluszba még az esemény utáni is adott neki egy lapáttal, amitől elkezdett hullani a hajam is! A menstuációmnak 25.én kellett volna megjönnie de már 4 napja késik! A menstruációmnak megvannak a jelei de nem vérzek még! De viszont a terhességnek semmiféle jele nem volt eddig, semmi hányás, émejgés, székrekedés, ilyenek... Teljesen tudom magamról, hogy nem vagyok terhes!!:) Annyi lenne a kérdésem, hogy szerintetek várjak még, vagy forduljak orvoshoz, vagy mi legyen??
2012. márc. 29. 22:51
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
csinálj egy tesztet és ha negativ akkor menj dokihoz
2012. márc. 29. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 anonim ***** válasza:
_elvileg_ látod, itt ez a kulcsszó. ha elvileg nem élvezett beléd, akkor elvileg kicsi az esélye a terhességnek.
2012. márc. 29. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 anonim ***** válasza:

és gyakorlatilag?...


egyébként, ha ennyit késik érdemes minél hamarabb tesztet csináltatnod

2012. márc. 29. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 A kérdező kommentje:
szerintetek is bezavarhatott az antibiotikum?
2012. márc. 29. 22:59
 5/53 anonim ***** válasza:

A teszt már kimutatná.

Fordulj orvoshoz ultrahangból ő látná egyből már!

2012. márc. 29. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 anonim ***** válasza:
4 napja nem jött meg? Basszus nekem 2 hete késik:S Ne parázz ez miatt mert úgyis csak 2 hét késés esetén számít. Amúgy is a február 29 napos volt. Az tuti hogy az esemény utáni hónapokra odavághatja a hormonháztartásod és össze vissza is megjöhet. Hány éves vagy? Mert ha fiatalabb tizenéves akkor meg főleg nem kell e miatt aggódnod. Ha nem jön meg 1 héten belül akkor terhességi teszt majd doki. De ne izgulj szerintem:)
2012. márc. 29. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 A kérdező kommentje:
inkább egyenlőre maradok a tesztnél, és reménykedem, hogy negatív lesz!!!!
2012. márc. 29. 23:07
 8/53 A kérdező kommentje:
16 éves vagyok.:/ és te mit csinálsz, hogy 2 hete nem jött meg?:/
2012. márc. 29. 23:09
 9/53 anonim ***** válasza:
A terhességnek ugyanazok is lehetnek az előjelei mint a menstruációnak. Nem hiszem, hogy terhes lennél, szerintem csak a hormonok miatt késik. De nem kizárt a terhesség sem. Biztos alaposan bezavart ugyanakkor az esemény utáni. Lehet hogy még hónapokig nem áll helyre a rend. Viszont mindenképp tesztelj. Ez a tabletta az ovulációt akadályozza meg, késlelteti 5 napig. Ha már bekövetkezett az ovuláció mire bevetted, akkor csak az imádkozás segíthet. Nem akarlak elkeseríteni tényleg, és őszintén drukkolok, hogy ne legyél terhes. Most.Szóval tesztelj egyet! Sajnos nem jól értelmezted a leírást, amit a tablettáról olvastál. De bízzunk benne, hogy nincs gond.
2012. márc. 29. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 anonim ***** válasza:

tesztelj, ha negatív, de nem jön meg, vagy nagyon gyengén, akkor egy hét múlva ismételd meg

ha az is negatív, de a kövi menzeszed se jön meg, vagy gond van vele, akkor orvos

bár 16 éves vagy, és egy kis rendszertelenség előfordulhat normálisan is, az eseményutáni miatt jobb ha így jársz el, mert nagyon bezavarhatja a hormonháztartásod

2012. márc. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!