Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Kiskorúnak irhatnak fel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Helgus97 kérdése:

Kiskorúnak irhatnak fel fogamzásgátlót? (17éves)

Figyelt kérdés
Minden hónapban nagyon sokat késik, és minden hónapba tesztet csinálok. Elszeretnék menni nőgyógyászhoz hogy irjon fel tabit,csak nem tudom mivel még kiskoru vagyok, ezért irhat e fel.?
2014. okt. 25. 20:55
 1/9 anonim ***** válasza:
16 től asszem írnak
2014. okt. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mivel házasodni is lehet 16 éves kortól ezért igen.
2014. okt. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Felírhat, de előtte kivizsgál.
2014. okt. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
amúgy szülővel bármikor, de asszem jól mondják a kollégák 16 a korhatár, de van ilyen háziorvos vagy netdoktor vagy netpatika honlap vagymi, ott megkérdezheted háziorvostól
2014. okt. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Egyik ismerősöm 16 éves korától szedett.
2014. okt. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 BlackSword ***** válasza:
0%
A 17 éves az már nem kiskorú...
2014. okt. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
én 16 (majdnem 17) évesen írattam. semmit se szóltak.
2014. okt. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Igen, felírják, bár lehet más baj is a háttérben, mindenképp érdemes kivizsgáltatni magadat (a gyógyszer előtt amúgy is kell).

Természetesen, ha vannak olyan problémáid, amik miatt nem szedhetsz tablettát, vagy nagy a kockázata, pl trombózis, szív és érrendszeri bajok, dohányzás, bizonyos gyógyszerek, stb. akkor ne szedd. Lehetőleg jó dokihoz menj, ne az legyen a lényeg, hogy minél hamarabb túless rajta, hanem hogy egészséges legyél.

2014. okt. 26. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Ellőtte még szeretnék egy rákszűrést is csinálni.

2014. okt. 27. 18:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!