Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 2 hónapja félbe kellett...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 hónapja félbe kellett hagynom a Belara szedését, mert visszerek jöttek elő a lábamon. Azóta 2-szer jött meg, de csak 1-2 napig tartott (ált 6 napig szokott) Normális dolog ez? Mennyi idő még visszaáll a szervezetem? Összesen 2 hétig szedtem csak!

Figyelt kérdés
2008. aug. 12. 18:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát szerintem ez a baj, hogy 2 hétig szedted és nem szedted végig a levelet. Szerintem attól megzavarodott a hormonháztartásod.
2008. aug. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A doki azt mondta, hogy 2 hét után csak úgy hagyd abba a szedését? Ilyet sem hallottam még... Teljesen összezavartad ezzel a hormonháztartásod, kell még egy pár hónap még teljesen visszaáll a régibe.
2008. aug. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen,azt mondta,azonnal hagyjam abba,ne is szedjem végig!
2008. aug. 12. 19:46
 4/5 anonim ***** válasza:

nekem is visszeres lett a lábam a belarától, meg még pluszba 4 hónap alatt 12 kiló jött fel rám tőle, és tiszta depis lettem tőle! a te dokid legalább foglalkozott veled, mert az enyém csak azt hajtogatta, hogy várjunk, amíg hozzászokik a szervezetem! (persze, várjunk, mert ő jó kis jutalákot kap ezután a termék után, azért írják fel most sokaknak)azzal etetett, hogy ettől nem lehet hízni, mert alacsony hormontartalmú.

4 hónap után elmentem egy másik dokihoz, ki volt akadva teljesen, azonnal váltanom kellett, most yasminellét szedek.ez a doki azt mondta, hogy hülyeség, hogy a belara alacsony hormontartalmú, nem új gyógyszer az, csaj újra felkapták..

a lábam még a mai napig fáj néha, a visszerek is megvannak, a kilókból viszont 6 lement semmiféle mozgás nélkül..


sztem te is keress fel egy másik dokit is, kérdezd meg a véleményét, hátha tud valami okosat mondani.

sok szerencsét!

2008. aug. 13. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
63%
ui.: persze, hogy abbahagyatta veled azonnal a dokid a belarát, hát trombózist is lehet kapni a fogamzásgálóktól, és ha már a visszereket is előhozta, ki tudja még mit csinál az erekkel..
2008. aug. 13. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!