Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyi az esélye, hogy teherbe...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az esélye, hogy teherbe estem?

Figyelt kérdés
Baratommal pettingeltunk, es en csinaltam neki kezzel, de meg mielott elment volna, kimentem betetet tenni, mivel nemsokara megjon. Lehet, hogy tartalmazott az elovaladek spermiumot? Termeszetesen mostam kezet is, mielott betettem a betetet, de tegnap kellett volna megjonnie es meg mindig sehol semmi. Van ra barmi esely, hogy igy estem teherbe?
2014. okt. 26. 17:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Körülbelül annyi esélye van, mint annak, hogy a puszta szemezéstől hármas ikreket szülsz... Semmi magyarul. Ne parázz rá, mert valószínűleg amiatt késik, hogy aggódsz, stresszelsz. Bár amilyen felvilágosult vagy a terhességet illetően, gondolom fiatal vagy, tehát az sem biztos, hogy tutira beállt már a ciklusod... 1-2 nap nem a világ vége. Ha már egy hete késik, akkor érdemes tesztet csináltatni, ha az negatív, és még mindig nem jön meg, irány a nőgyógyász.
2014. okt. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az előváladék tartalmaz spermiumot. Ha szappanos meleg vízzel alaposan kezet mostál mielőtt még deréktájt matattál magadnál szerintem nincs esély a terhességre.
2014. okt. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kb. 0%.
2014. okt. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
rendben, koszonom a valaszokat! igen, meg nem nagyon allt be a ciklusom, volt mar, hogy 2 hetet kesett. Viszont, ha nem meleg, hanem hideg (langyos) vizzel mostam kezet, akkor sem nott az eselye, igaz?
2014. okt. 26. 18:08
 5/5 anonim ***** válasza:

Nulla esély.


Én csak ezt nem értem, hogy a felvilágosítás hol van manapság? Már nem divat? Vagy csak ennyire nem figyeltek?

2014. okt. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!