Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Yasminelle fogamzásgátlót írt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Yasminelle fogamzásgátlót írt fel az orvosom! Tényleg 6500 Ft-ba kerül? Nem kell szünet a Tri Regolról erre váltáshoz?

Figyelt kérdés
Szeretném meg tudni hogy tényleg 6500- Ft-ba kerül-e mert azt mondta a doki. Én Tri regol-t szedtem. Most vagyok a gyógyszermentes napokban. Ma voltam dokinál és azt mondta ugyanugy a 7nap után, ezt vegyem be. Nem kell sem szünet a váltáshoz sem semmi! Biztos ez?
2008. aug. 12. 20:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem helyes ilyen hirtelen váltani, amikor én váltottam az orvosom 3 hónapos szünetet javasolt előtte.
2008. aug. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nyugodtan válthatsz,nem lesz belőle probléma. teljesen felesleges szüneteket tartani, csak mégjobban felborítod a hormonháztartásod.

az ára patikánként változó a yasminellének is, ahogy az összes többi fogamzásgátlónak, ami tb által nem támogatott.(a legtöbb fogamzásgátló nem támogatott, én csak egyet tudok, ami támogatott, az a diane35, de aztán lehet, hogy van több is)

én is yasminellét szedek, és majdnem elájultam, mikor első 3havi adagomat váltottam ki, és 8200ba került, a második 3havi adagot már máshol váltottam ki, ahol 7000be került, ott kérdeztem rá, hogy hogy lehet ekkora árkülönbség.

de állítólag igen, az olcsóbb helyeken 6500 körül van.

remélem tudtam segíteni.

2008. aug. 13. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem 8000 volt:S sztem nagyon drága:S és a dokim nekem is azt mondta h 6500:S
2008. aug. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem kell szünetet tartani, mert csak jól megkavarodik a szervezeted! Úgy járj el, ahogy a doki mondta!


Sajnos a fogamzásgátlók szabadáras készítmények, tehát az áruk patikánként változó!

2008. aug. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!