Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Menstruáció nélkül lehetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menstruáció nélkül lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Július óta nem jött meg a havim (nekem még nem állt be, szóval sokszor előfordul hogy hónapokra kimarad). Viszont barátommal kb 2-3 hete együtt voltunk, de nem rakta be és nem is ment el a közelébe, viszont hallottam hogy az előváladéktól is teherbe lehet esni, és igaz hogy még nem volt bennem, de körülötte és a hüvelynyílásomnál sokszor volt. Ebbe a hónapba se jött meg, lehetséges hogy terhes vagyok?
2014. okt. 27. 18:47
 1/7 RRR ***** válasza:

lehetsz,ha már menstruáltál

de most nem valószínű

2014. okt. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lehetsz, es extra rizikós a dolog, mivel a,rendszertelen ciklus miatt azt se tudod, hogy mikor van peteérésed.
2014. okt. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Igen, az előváladék is tartalmaz ondósejtetek, úgyhogy lehetsz attól terhes. De így a leírtak alapján én nem gondolnám.

Ettől függetlenül szerintem menj el a nőgyógyászhoz a ciklusod miatt, mert lehet valami nagyobb baj áll a háttérben. Meg főleg ha rendszeres szexuális életet élsz. Szerintem csinálj pár tesztet és használj óvszert.

2014. okt. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Van némi esély,mert nem mindig jár vérzéssel a peteérés.Tehát lehet spontán is.


Akkor lehetsz egyébként,ha elvégzel egy tesztet minden hónapban a biztonsg kedvéért, és negatív lesz az eredmény.Ez különösen ajánlott azoknak,akik nem szednek fog.gátlót,illetve akik óvszert sem használnak és nem rendszeres a menstruációjuk.

2014. okt. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szóval bocsi,akkor nem lehetsz,ha a teszt negatív :)
2014. okt. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, mindenkinek ment a zöld! :)
2014. okt. 28. 17:39
 7/7 anonim válasza:
Elmeletben lehetsz,hiszen a peteeres elobb van,mint a menstruacio.Viszont a leirt esetben az eselye ennek szinte 0.
2014. okt. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!