Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 72 órás után hogyan számítjuk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

72 órás után hogyan számítjuk a ciklust? Irjatok

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szept. 23-án jött meg rendes időben. Majd egy héttel később sajnos egy tabletta bevételére kényszerültem. Rá egy héttel (tehát a mensi utáni második héten) újra megjött. Ettől nem ijedtem meg, mert tudom hogy előidézhet egy korai menstruációt. A kérdésem: a novermberi ciklust a rendes ciklus alapján számoljuk? Vagy egy új ciklust kezdtem meg? Segítsetek:( Ha a rendes alapján számolunk, már késésben vagyunk...

2014. okt. 28. 18:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Pár napra rá,ahogy bevetted a tabit, utána jelentkezik vérzés,de az csak annyit jelent, hogy hatott a tabletta.


Na ezek után,a következő vérzés lesz a rendes menstruációd,tehát onnantól számolod a ciklus 1.napját,amikor megjön.


A novemberi ciklust elvileg még nem tudhatod pontosan,megjöhet ma is,holnap is,vagy november valamelyik napján. Onnantól kezdve kezd el számolni.


Ha nem 28 naponta jön meg ezekután sem kell aggódni,majd helyreáll.


Nem vagy semmivel sem késésben,ha fog.gátlót szeretnél szedni,akkor várd meg a következő vérzés első napját,és addig is használjatok óvszert :))))

2014. okt. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Most sehogy se tudsz számolni, újra indul a rendszered, mint ahogy az első mensidkor történt, bármi lehet.

Nagyon kell most vigyázni. Inkább tesztelj, mint idegeskedj.

2014. okt. 29. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!