Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Van okom az aggodalomra?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van okom az aggodalomra?

Figyelt kérdés
2 hónapja szedek (JANGEE 3 mg) fogamzásgátlót mindíg ugyan abban az időpontba veszem be egyszer sem maradt ki (a második hónap közepétől már nem használtunk kiegészítő védekezést). Az utolsó megvovásos vérzésem okt 24-28-ig tartott a következőnap 29-én bevettem a 3. hónap első tabletáját de a második szem kimaradt, mivel elutazam és a gyógyszer otthon maradt.Csak holnap fogom tudni bevenni a kimaradt és a holnapi adagot. Van okom az aggódásra ( a párommal együtt voltam a hétnapos szünet 2. napján) ? A betegtájékoztatóban van egy ábra hogy mi a következménye de ott 1,2 illetve 3. hetet írnak az az első szemtől vagy a gyógyszermentes hét utáni időszakra vonatkozik?

#Gyógyszermentes het #tabikimaradas
2014. okt. 30. 11:02
 1/6 anonim ***** válasza:
nyugi, kimaradt 1. vagy korábban megjön (nem valószínű, mert 2-3 nak kéne kimaradnia), vagy nem történik semmi.
2014. okt. 30. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 era121416 ***** válasza:
Figyelj szerintem van okod az elso heten kihagyni a legrosszabb ilyen kor altalaban 7 napig kiegeszito vedekest kell alkalmazni es terhes is lehetsz mivel elotte egyutt voltatok. Szerintem keress fel egy nogyogyaszt.!
2014. okt. 30. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem megemlíteni hogy Hétfőt(okt27.)teszteltem és negatív lett.
2014. okt. 30. 13:12
 4/6 anonim ***** válasza:
szerintem nem kell aggódnod. csinálj még egy tesztet azért, de nem hinném hogy nagy esélye lenne. mindenesetben a tabletta mentes időszakban azért ne élvezzen beléd. így viszont ne vegyél be dupla adagot, annak semmi értelme.
2014. okt. 30. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
semmi gond :) ha bármi kétséged van tabi mellett,havonta v párhavonta tesztelj mindig :)
2014. okt. 30. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Minden hónap végén tesztelek. :)

Viszont a betegtájékoztatóban az van hogy akkor is pótoljam a kimaradt szemet ha az 2tabletta bevetelét jelenti egyszerre.

2014. okt. 31. 01:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!