Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A gyógyszertől késhet, vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A gyógyszertől késhet, vagy van okom aggodalomra? 72 órás tabletta.

Figyelt kérdés

Április 21.-én megjött a menstruációm, két napra erre, tehát 23.-án lefeküdtem a párommal, este 11 körül, védekeztünk óvszerrel. Az aktus befejeztével, a kondom vizsgálatakor jöttünk rá, hogy a kondomon egy apró lyuk található (nyomásra spriccelt a víz belőle). Bár menstruációm 3. napján történt a dolog a biztonság kedvéért pénteken orvoshoz mentünk és írattunk fel 72 órás tablettát. Nem tudom, hogy a tabletta hatására, de az 5. napot követően normál esetben is lassan vége kellett lennie a menstruációmnak, így is látszott most is, majd barnás pecsételő vérzésem volt, majd mintha ismét megjött volna, a barnás pecsételő vérzést erősebb piros színű vér követte legalább 3 napig. Meghozta volna a menstruációm ismét? A Tablettát 25.-én reggel vettem be, azóta bő 3 hét eltelt, 2 tesztet is csináltam mind kettő negatív lett, viszont a menstruációm nem jött meg. 27-28 napos ciklusaim szoktak lenni. Rendes menstruációmat követő vérzés a mostani vérzésemnek kellene, hogy betudjam? Tudom, hogy nagyon kevés esély lett volna a terhességre, de az orvos is meg mondta, hogy bár kicsi de van rá esély. Vett már be valaki Escapelle 72 órás tablettát menstruáció közben?


Egyéb kérdés lenne, hogy olyan dolgok mellett, mint, hogy rendszeres normális menstruáció nellet + negatív teszt, lehet e valaki terhes, ha előtte 2-3 hónappal 3-4 alkalommal történt behatolás röviebb ieig kondom nélkül viszont a férfi nem élvezett el. Sajnos annyi mindent mondanak már... belementem 3-4x ilyenbe, a menstruációm renesen megjött azért csináltam tesztet is negatív de néha eszembe jut, hogy vajon vérzés mellett és negatíc teszt mellett mi van ha mégis maradt valami, főleg most jutott eszembe, hogy nem jön meg, vagy ez csak a gyógyszer?

Sok a kérdés, reménykedek, hogy választ kapok.


Nagyon szépen köszönöm előre is a válaszokat.



2014. máj. 23. 18:44
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
a gyógyszertől késhet.
2014. máj. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!