Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mekkora az esélye annak, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora az esélye annak, hogy több évnyi fogamzásgátló tabletta szedése után nem lehet majd babám?

Figyelt kérdés
3 és fél éve szedem a tablettát, de volt benne egyszer egy majdnem fél éves megszakítás (tudom nem sok). Nem parázok a szedésétől,mindig időbe beveszem, és sosem volt vele probléma. Most sajnos a párommal nem vagyunk annyit együtt (1 hónapban max. 2-szer, ), de akkor szex nem egyszer fordul elő. Nem tudom, hogy maradjak e ennél a megoldásnál. Az óvszertől, hogy őszinte legyek tartózkodom, mivel már nem egyszer volt vele kiszakadós problémám. Tervezgetjük az összeköltözést. Babát úgy 5-6 év múlva szeretnék az iskola miatt. Szerintetek maradjak inkább annál amit biztonságosabbnak érzek, vagy most használjunk inkább óvszert?
2014. nov. 1. 22:05
 1/5 anonim ***** válasza:
tudtommal nem lesz tőle semmi gond. sokan hiszik azt, hogy ez hatással van rá. de valójában nincs.
2014. nov. 1. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szerintem sem lesz semmi baj, egy ismerősöm 7 évig szedett fog.gátlót, aztán mikor babát szerettek volna, már az abbahagyás utáni első hónapban sikerült. persze ez egyén függő, de semmi baj nem volt.
2014. nov. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
elég megnyugtató válaszok! köszönöm szépen
2014. nov. 2. 21:24
 4/5 anonim ***** válasza:
De hatással van rá. Van, aki nehezebben esik teherbe, miután több évig fogamzásgátlót szedett.
2014. nov. 3. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
de teherbe esik! ha nehezebben is.
2014. nov. 3. 12:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!