Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 72 órás utáni fogamzágátló?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

72 órás utáni fogamzágátló?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Kiszakadt az óvszer, peteérése közben, ezért másnap reggel már vettünk egy 72órásit (biztos ami biztos elven) és rá 7 napon belül elkezdett vérezni. Még azon a héten elment nőgyógyászhoz aki kiírta a fogamzásgátlót. Most eltelt 21 nap, rendszeresen szedte, az első naptól,h elkezdett vérezni, és tegnap bennementem el...szükség van 72 órásira, vagy így már védett? Báris, minimális az esély,h teherbe essen, mert hát, azt sosem lehet kizárni...Mert hallottam olyat is, hogy a 72 órástól valami áll menstruáció történik, és nem tudom,h biztonságos-e így...Köszi a válaszokat! :)

2014. nov. 1. 14:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Az igen... remélem azt tudjátok, hogy a 72 órás esemény utáni tabletta bevétele után hónapokig nem szabadna elkezdeni szedni a fogamzásgátlót. Remélem a barátnőd tönkrecseszte a szervezetét ezzel. Idióták vagytok, legkisebb gondja lesz, hogy terhes-e.
2014. nov. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Számomra az is megdöbbentő, hogy újabb 72 óráson jár az eszetek...
2014. nov. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A drága kérdező privátot is írt nekem, hogy magyarázzam már el neki, szerintem miért van ezzel gond...
2014. nov. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%

Jezusom...

Szerinted a 72 or as tabletta meg a fogamzasgatlo az cukorka...

Egyebkent szex helyett javaslom a nyelvtanorak suru latogatasat.

2014. nov. 3. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!