Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Elszakadt óvszer után 44...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elszakadt óvszer után 44 órával Escapelle (valószínűleg peteéréskor). Mire számíthatok? Tapasztalatok? Nagyon sok ez a 44 óra?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Múlt héten "baleseteztünk" a párommal :(

Rögtön kiírattuk az esemény utánit (Escapelle), de nem kaptunk sehol, végül sikerült, azonnal be is vettem. Ez viszont kb 44 órával az aktus után történt. Tudom, hogy elvileg 72 órán belül oké a dolog, de engem aggaszt, mivel uye az első 12 órában a leghatékonyabb... A pont az i-n, hogy épp a peteérés környékén járhattam (Ciklus.hu szerint első zöld nap a piros napok után naptár-módszer szerint, de az oldal által meghatározotthoz képest, mindig 1-2 napot késik a menstruációm, szóval elvileg benne is lehettem a legkritikusabb napokban). A párom azzal nyugtatott, hogy aznap ötödik ejakulációja volt, így a spermiumszám valamivel kisebb (bár szerintem ez nem sokat számít).

Valaki, akinek hasonló tapasztalata volt már, le tudná írni, hogy mi lett belőle?

Esetleg valami hozzáértő néhány szóban leírná, hogy mire számíthatok?

Félek, mert nem jókor jönne a baba, de amennyiben mégis úgy alakulna, mindenképpen megtartanánk.

Előre is köszönök minden választ!



2014. nov. 4. 16:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha elkezdesz vérezni, akkor nincs para.
2014. nov. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Vasárnap este vettem be (2 nappal ezelőtt). azon kívül, hogy kisebb-nagyobb görcseim vannak, semmi mellékhatást nem éreztem, és nem is véreztem .
2014. nov. 4. 18:15
 3/3 anonim ***** válasza:
Reméljük piszok szerencséd lesz !!!
2014. nov. 7. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!