Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Esélyes e a terhesség ha egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esélyes e a terhesség ha egy csomag (21db) tabletta el lett szedve ráadásul menszesz után egy nappal voltunk együtt?

Figyelt kérdés
Barátnőm elkezdett szedni egy fogamzásgátlót. Az első 21-et beszedte és meg is jött neki a 21. után 3-4 napra a menszesz.1 hetes szünetet is megtartotta, a 8. napon pedig elkezdte a következő csomagot ( ezen a napon múlt el neki a vérzés). Mi másnap délelőtt együtt voltunk és benne mentem el. Tudom h bármikor lehet kilökődés, de így h egy csomag+egy darab tablettát már elszedett és a menszesz vége utáni napon voltunk együtt mennyi az esély a terhességre?
2010. jan. 27. 15:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha rendesen szedte a tabit akkor már védett, ne aggódj!
2010. jan. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Na ha most nem értem félre akkor semmi.

Ha jól értelmeztem a szöveget a bnőd megfelelően szedte a tablettákat, így azok védettséged adnak, az tök mindegy, hogy melyik napon csináljátok.

A rendesen szedett fogamzásgátló tabletta még azokon a napokon is véd amikor a 21. nap után szünetet kell tartani és pl. a 3.-napra jön meg, de a fennmaradó köztes időben szexeltek.


Vagy a következő tablettát felejtette el bevenni? mert ha nem akkor nem értem a probléma lényegét. :(

2010. jan. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha jól gondolom azért aggódsz, mert csak 1 hónapja szedi a barátnőd a gyógyszert. Nem kell félned, ha csak nem vagytok benne az 1%-ban akik gyógyszer mellett esnek teherbe, de nem riogatlak inkább:) A gyógyszer az első hét után teljes biztonságot nyújt, nem kell aggódni.


22/l

2010. jan. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy válaszoltatok, sokat segített nagyon!
2010. jan. 27. 19:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!