Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hany eves kortol egeszseges...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hany eves kortol egeszseges tablettat szedni?

Figyelt kérdés
Baratom mindenkeppen ovszer nelkul szeretne eggyutt lenne velem,de baratnom azt mondta hogy szerinte en meg fiatal vagyok a tablettahoz.Mikortol kell elkezdeni szedni?
2014. nov. 9. 13:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
22%
Kb. 17-18
2014. nov. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
82%
nem egészséges
2014. nov. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
18 fölött.
2014. nov. 9. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
hát azt mondják nem ártalmas annyira, de én ezzel úgy vagyok hogy ha nem muszáj akkor nem kell beavatkozni a természetes működésekbe :)
2014. nov. 9. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, viszont arra figyelj, hogy a cigarettával együtt halálos kombináció.
2014. nov. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
tenyleg?:O miert?
2014. nov. 9. 13:21
 7/12 anonim ***** válasza:
A pontos kémiai hátterét nem tudom, de elvileg rettenetesen megnöveli a szív- és érrendszeri betegségek kockázatát, az e.ü.-s suliban, ahová járok, azt mondják, hogy a kettő együtt időzített bomba.
2014. nov. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Én nemrég olvastam egy interjút azzal a férfival, aki közre játszott abban, hogy Magyarországon forgalmazható legyen a fogamzásgátló tabletta. Azt mondta, hogy anno azt hitte, hogy milyen jót tett a nőknek és hogy történelmet írt, azonban azóta rájött, hogy egy szörnyet teremtett(ezeket a szavakat használta) és gyakran eljátszik az öngyilkosság gondolatával. Az egyik ismerősöm 17 évesen szívrohamot kapott a tablettáktól, vérrög elzárta az ereit. Sokaknál nincsenek tünetek csak később kiderül, hogy meddők és a szervezetük nem képes visszaállni a normális hormonháztartás működtetéséhez. Én senkinek nem ajánlom, kortól függetlenül, én most pesszárium megszerzésén ügyködök jelenleg.

18/L

2014. nov. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
14 évesen NE szedd.
2014. nov. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Semmilyen korban nem egészséges.
2014. nov. 10. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!