Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ébrentartó, egészséges tablett...

Ébrentartó, egészséges tablettát keresek. Ismer valaki ilyet?

Figyelt kérdés
Az elmúlt 1-2 hétben napi 12-16 órát alszok. Nem tudom miért, alig bírok fenn maradni. Voltam már orvosnál, elküldtek mindenféle vizsgálatokra és annyit mondtak a végén, hogy "tavaszi fáradtság". Tud valaki valamilyen koffein tablettát, ami nem annyira káros az egészségre és napi szinten szedhetem?
2014. márc. 25. 11:54
 1/6 anonim ***** válasza:
a koffein önmagában nem túl káros, de nem is tart ébren csak a vérnyomásod molesztálja...
2014. márc. 25. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Amennyire én tudom (csak egypár évtizedes infóm van, de a koffein az koffein), a koffeintabletta jó arra, hogy ébren maradj egy időre, de aztán visszaüt, vizsgák előtt még megjátszható, de nem megoldás a Te esetedben.

Tavaszi fáradtság ide vagy oda, ennyi alvás nagyon nem normális annál, aki nem igen kicsi gyermek vagy macska. Valamilyen oknak lennie kell. Talán a táplálkozásod nem megfelelő, lehet, hogy meg kéne nézni, hogyan állsz vitaminnal vagy ilyesmik, vagy azt is vizsgálták? Jobb ötletem sajna nincs.

2014. márc. 25. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
amúgy suliba jársz? dolgozol? hogy van idõd ennyit aludni?
2014. márc. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Suliba járok, reggel felkelek 6kor, 20perc alatt elkészülök felszállok buszra és egyből elalszok (általában már a szomszéd falura sem emlékszem). Utazok 1 és háromnegyed órát, leszállás előtt felkeltenek leszállok, suli 1 perc a buszmegállótól. Suliba a 7 órából minimum 1et alszok, de van hogy többet. Utána gyors ki a buszra (5perc alatt a buszon vagyok) mielőtt kiérünk a városból alszok. Mikor hazaérek barátnőm felkelt. Hazaérek és lefekszem aludni. Másnap ugyan ez. Egyenlőre vettem sima koffein tablettát, amíg a vizsgálatok tartanak.

2 válaszoló, ezeket a gyógyszereket szedem napi szinten: fogamzásgátló, multivitamin, kalcium, magnézium, C vitamin és B6.

2014. márc. 31. 12:17
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát ami stimuláns az sztem nem túl egészséges, de olvass utána ha van kedved.
2014. máj. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
sportolsz valamit? lehet nem ártana.
2014. máj. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!