Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Természetellenes a fogamzásgát...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Természetellenes a fogamzásgátlás?

Figyelt kérdés
A szex jó dolog, élvezetes, de a természet azért találta ki, azért van a szex, hogy szaporodjunk, ha ebbe valamilyen módon beleavatkozunk akkor ellent teszünk a természetnek.
2014. nov. 9. 15:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%
És akkor mi van? Nem fogok azért 1-2 évente gyereket szülni mert az lenne a természetes. :D Ennyi erővel rengeteg más dolog is természetellenes, de attól még nem rossz, hogy létezik.
2014. nov. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
1. Akkor inkább szexelni sem kell.
2014. nov. 9. 15:29
 3/14 anonim ***** válasza:
Miért, kinek ártok én ezzel, hogy szexelek de nem szaporodok? Szerintem senkinek. :) Amúgy is annyi ember van már a Földön, épphogy az az ésszerűbb, ha nem szaporodik mindenki ész nélkül. Ettől még szexelni lehet az élvezetért.
2014. nov. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
köszi marci, hogy leírtad, amit gondoltam, nekem most csak csúnya szavak jutnak az eszembe
2014. nov. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Ha nem akarsz szaporodni akkor inkább ne szexelj, ugyanis nincs 100%-os módszer
2014. nov. 9. 15:39
 6/14 anonim ***** válasza:
91%

Akkor ilyen alapon ne egyél semmi olyan mesterséges élelmiszert, ami csak finom, de nem feltétlenül a fennmaradáshoz kell!


Tehát se süti, se csoki, de rántott hús sem! Csak sima sült főtt/hús, zöldségek, gyümölcsök... Különben ellent teszel a természetnek!


Nem tudom, férfi vagy-e, vagy nő... de ha nő, akkor remélem, betétet, tampont sem használsz, max rongyokat, amiket ki tudsz mosni, és gondolom, nem mosógéppel mosol, hanem kint a pataknál, kézzel... (sarkazm).


Ha a szex csak szaporodás céljából lenne, akkor az isten miért teremtette hozzá az orgazmust is? :P

2014. nov. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

"Ha a szex csak szaporodás céljából lenne, akkor az isten miért teremtette hozzá az orgazmust is? :P"


Mert ha nem járna orgazmus a szexel, akkor kihalnánk :D mert senki nem szexelne :) Bizony azért jó a szex, hogy szaporodjunk nem azért hogy örömöt leljünk benne.

2014. nov. 9. 15:42
 8/14 anonim ***** válasza:

Totál hidegen hagy, mi miért jó, ha jó akkor élvezem, a kellemetlen része meg nem érdekel, azt nem vállalom be, pláne ha nem is kötelező, és pont nem érdekel, hogy egy random alak az internetről milyen véleménnyel van a témáról. :)


De felőlem te nyugodtan szexelj akkor életed során max. 3-4 alkalommal amikor épp gyereket akarsz.

2014. nov. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
92%

#7: ezt cáfolom... a nőstény macskáknak például kifejezetten fájdalmas a nemi aktus a hím anatómiája miatt, mégis szaporodnak...


Vannak állatok, ahol aktus után a nőstény felfalja a hímet, és ez se veszi el a kedvüket a párzástól...


De mi ugyebár emberek vagyunk, felismertük, hogy szaporodás nélkül is jó a szex örömszerzés céljára...


Jut eszembe, mi a fenét keresel te az interneten egyáltalán? Remélem, valamilyen természetes módon fejleszted hozzá az energiát! Mert ha így vesszük, a számítógépek áramfogyasztásával, káros anyag kibocsátásával is ellent teszünk a természetnek, nem? ;)


#6 voltam

2014. nov. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Millió és egy dolgot csinálunk, ami nem természetes. A fogmosás sem természetes, a természetes az lenne, ha 35-40 éves korunkra már egy fogunk se lenne. De ez nem zavarna senkit, mivel például az orvostudomány sem természetes és 40-45 évesen már illene meghalni. És ezt a sort még hosszan folytathatnám.


Szerintem én inkább a természetellenes, ám jóval kellemesebb életet választom. Fogamzásgátlással és sok szexszel :)

2014. nov. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!