Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Sokan miért védekeznek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokan miért védekeznek a megszakításos módszerrel, miközbe mindenhonnan hallom hogy az nem jó, meg nem hasznos? Elsősorba lányok válaszát várom.

Figyelt kérdés

De tényleg... Rengeteg csaj van az ismeretségi körömben akik "vigyáznak" és megszakitásos módszerrel védekeznek, amit Én védekezésnek SE neveznék. Mindenki papol arról h az nem jó, meg van a kotontól kezdve a tablán át a spriálig mindenfajta módszer? Akkor miért igy, megszakitással védekeznek? Főleg h jópár ismerősöm, unokatesóm is igy esett teherbe h "vigyáztak", közbe előtte nagyba mondták h nekik nem kell gyerek, meg fiatalok még stb, de aztán végül megtartották, csak mondták h ők vigyáztak meg megszakitották de akkor miért nem szednek mondjuk gyógyszert v húznak gumit a pasira? Am bevallom 1x én is védekeztem ugy, de tök ideg voltam amig meg nem jött, ezek meg tök lazán mondják h "vigyáznak", amúgy én fogigátlót szedek, vagy gumit huzok a pasira.Nem értem h ez igy miért jó nekik?

L.24



2014. nov. 12. 20:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Megmagyarazzak maguknak, hogy "vigyaznak"

A gumi kenyelmetlen, a fogamzasgatlotol hiznak, sokba kerul. Nem tudom. Kenyelmesebb az teny, hogy nem teszek semmit, de vigyazunk. Ok tudjak. En is csinaltam egy ideig kb ket mensi idejeig. Mind a ketszer behalluztam magamnak, hogy reggel hanyingerem van meg duzzadt a mellem. Szerencsere vaklarma volt. En huvelygyurut hasznalok. Bevalt!

2014. nov. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
73%
8 éve vagyok együtt a párommal és mi mindig is így védekeztünk. Soha nem volt belőle baleset. Aztán az esküvő után mikor babát szerettünk volt nem védekeztünk sehogy, és rögtön össze is jött a baba. Most ismételeten így védekezünk, és nekünk bevált. Azt azért hozzáteszem, hogy tisztában vagyok vele, hogy nem 100%-os módszer, de régebben sem lett volna probléma ha becsusszan a baba, és most is tervezünk majd még kis tesót ( igaz néhány év múlva), de igazából nem lenne nagy baj, ha hamarabb jönne. ha majd már tutira nem szeretnénk több babót, akkor lehet, hogy áttérünk valami biztosabb módszerre, pl gondolkodom a spirálon, de addig ez nekünk megfelel.
2014. nov. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ez hülyeség h a tabitol hiznak (tapasztalat), de én meg még más is aki szedi 1 dekát nem hizott... Az meg más ha betegség végett nem szedheti, pl. visszér, stb, de van gumi is. Nekem az egyik exem addig nem engedett a gumiból, amig én nem irattam, szedtem gyógyszert és igaza volt.. meg van már fiatal lányoknak is spirál, akik még nem szültek...
2014. nov. 12. 20:22
 4/11 A kérdező kommentje:
2.-es, én 1cer védekeztem megszakitással, sik ideg voltam amig nem jött meg (ráadásul késett is pár napot, me paraztattam magam), sztem xart se ér a módszer
2014. nov. 12. 20:23
 5/11 anonim ***** válasza:
Latod, hogy er.. Nekik bevalt. De tenyleg csak olyanak alkalmazzak, akiknel nem baj ha becsuszik a baba. A hizast meg kifogasra irtam...
2014. nov. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
jah igy már ertem :D De elég hülye kifogás
2014. nov. 12. 20:57
 7/11 anonim ***** válasza:
Valaki hízik, valaki nem. Én 10 kilót híztam.
2014. nov. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mi azért, mert kiderült, hogy az óvszerre érzékeny vagyok, a tablettát pedig nem egy nap elintézni (legalábbis az én nőgyógyászomnál nagyon nem). Így átmenetileg ez maradt.
2014. nov. 13. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
ha csak a hízás lenne a mellékhatása.... de mindegy, a kérdés nem erre vonatkozott...
2015. jan. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
a fogamzásgátló tényleg nem túl jó módszer az egész hormon háztartásodat felboritja, rengeteg mellékhatása is van ami kinél előbb kinél később jelentkezik.. a hüvely gyűrűről elég sok rém sztorit hallottam. azt nem használnám semmi kép főleg nem tizenévesen. maradt az óvszer ami ugye nem túl élvezetes se a fiúnak se a lánynak úgy nem az igazi.. és ezért szexelnek megszakítással ami után aztán lehet parázni meg venni az esemény utánikat ami azért sokkal durvább meg drágább mint egy fogamzásgátló.. szóval még mindig a fog.gátló a legjobb amit használni lehet és reménykedni abban hogy semmi egészségügyi gond nem merül fel
2015. jan. 17. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!