Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehet ebből baj? "megszakításo...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ebből baj? "megszakításos védekezés"

Figyelt kérdés
Nagyon aggódok mert egyébként rendszeres menstruációm 3 napja késik. Több befolyásoló is eszembe jutott hirtelen amitől lehet de csak aggódok. Csütörtökön kellett volna megjönnie, de előtte hétfőn mandulaműtétem volt, több mint 3 hete a hüvelybemenetem és a csiklóm gyulladt be amit kezeltek, előtte pedig rendszeresen antibiotikumokat szedtem a mandulámra vagy éppen hólyaghurutom is volt. De ami miatt mégis félek hogy múlt héten mikor szeretkeztünk a barátommal kétszer behatolt óvszer nélkül. Még nagyon az elején, nem volt előváladékos és túl mélyre sem ment, és nagyon nagyon max 10 mp-ig csináltuk.Azt olvastam a naptár módszer szerint a menstruálás előtt több mint egy hétig "szabad a szerelem". De mindig védekezünk csak most nem figyeltünk. Nyugtassatok meg hogy valószínűleg nem ettől késik hanem mástól, hogy így minimális az esélye a terhességnek.

2014. okt. 25. 18:31
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Terhes vagy
2014. okt. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
62%

Szobatársam mindig gumi nélkül csinálja a barátnőjével, mindig meséli a hétvégi programját, hogy milyen volt..

De szinte eddig az összes szobatársam akinek volt nője nem használt gumik.. kezdem azt hinni hogy sterilek.

2014. okt. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Kérlek aki tényleg tud komoly választ adni!
2014. okt. 25. 18:34
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem nyugtatIak meg, mert lehet "baj". A megszakítás pedig nem védekezés.Ha védekezés nélkül benned jár egy pénisz, akkor lehetsz terhes.
2014. okt. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 fókamóka ***** válasza:
0%
És honnan tudod hogy nem volt előváladék a péniszén?megnézted mikroszkóppal?birom az ilyet kefél jobbra balra utána meg itt nyugtattatja magát.én ugyan nem nyugtatlak.simán lehetsz terhes.máskor basszál kotonba.
2014. okt. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos lehet gond. Ha nem védekeztetek benne van a pakliban.
2014. okt. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

Miért lettem lepontozva?

Elmondtam, hogy a szobatársam a nőjét mindig gumi nélkül keféli.. Ebben mi a probléma?

2014. okt. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

Megszakitassal jott ossze a masodik kisbabank. :) Igy "vedekeztunk" evekig es nem volt belole soha semmi, de gondolom az elso baba utan a hormonok miatt fogekonyabb lettem es bizony besikerult igy is. Mi is csodalkoztunk rajta, de nem lehetetlen. En vagyok az elo pelda. (Az is hozza tartozik viszont, hogy en alapbol nagyon termekeny vagyok, mert az elso babank is mindossze egyetlen abszolut nem vedekezesbol lett. :)) Terveztuk a tesot (bar meg nem akartunk nekiallni a projektnek :D) es tudtam hogy a vedekezesi modszerunk nem a legjobb, de almomban sem gondoltam volna hogy igy is osszejon majd, ezert ledobbentem amikor a teszten megpillantottam a ket csikot. :) A babat nem tervezoknek ez a tortenet legyen elrettento pelda. :D Ha belegondolok hogy a gyermektelen eveinkben mennyire komolytalanul vettem ezt, futkos a szor a hatamon... :D Marha nagy szerencsem volt. :)


Olvasva hogy nalatok csak par masodpercig tartott a dolog, szerintem nagyon minimalis az eselye hogy osszejott.

2014. okt. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
felall a szor a hatamon* - bocsanat :D
2014. okt. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Nem pontoztam le senkit, de azért tudom díjazni az olyat mikor valaki agyba főbe szidja a másikat csak mert azzal valami nincs rendben, anélkül hogy ismerné. Nem kefélek agyba főbe és sosem szeretkeztünk óvszer nélkül. 2 éve tartós kapcsolatom van és az összeköltözést tervezzük, de nem lenne szerencsés egyetemi éveink alatt egy baba. Elkapott a hév és épp nem volt nálunk de gyorsan észbekaptunk és abbahagytuk. Gondolkozzanak már azok az illetők akik így lehordják az embert.
2014. okt. 25. 19:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!