Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Vegyek be 72 oras tablettat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vegyek be 72 oras tablettat vagy ne?

Figyelt kérdés
Nagyon felek. November 4-en jott meg utoljara. Es pentek hajnalban csinaltam eloszor egy fiuval, es mar nem is tudom miert nem huztunk gumit, amikor tenyleg akartunk, aztan ugy volt, hogyegse tesszuk meg. Es szopas kozben ereztem valami sosat. De meg messze volt attol hogy elmenjen. Aztan vegul is belem rakta, de nem teljesen, mert fajt es mondtam hogy ne. De nagyon felek hogy valami lesz. Masnap reggel elmentem wcre es vereztem. Meg jott a fejerfolyas is. Mit tegyek? Holnap meg bevehetek egy tablettat? Pont lenne idom ra .
2014. nov. 17. 00:32
 1/6 anonim ***** válasza:
ha éhes vagy és más nincs miért ne?
2014. nov. 17. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kettőt is!
2014. nov. 17. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Szerencsétlen gyerek ba_szd meg így kihasználni szegényt, berakja, te kiveteted 2x is.. Belegondolni is szörnyű..
2014. nov. 17. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem ártana.
2014. nov. 17. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen vegyél be
2014. nov. 17. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Mindenképpen!!!!
2014. nov. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!