Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Aktus elején (rövid ideig, kb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aktus elején (rövid ideig, kb 20mp) óvszer nélkül csináltuk, csak aztán óvszerrel, vegyek be esemény utáni tablettát?

Figyelt kérdés
De végül nem tudtuk befejezni, szóval barátom el se ment. Elmentem dokihoz, felírta az escapellet, de félek bevenni, mert olvastam a mellékhatásokat, és hogy mennyire fel tudja borítani a hormonháztartást.
2013. aug. 16. 19:47
 1/6 anonim ***** válasza:

ezt innen megmondani lehetetlen

ki vállalná be a felelősséget a válaszra....

2013. aug. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 acelsziv ***** válasza:
ikrekre számíts...
2013. aug. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De most komolyan, mert nem akarom a szervezetemet szétcseszni,(mert ha még mondjuk elélvezett volna, vagy több ideig csináltuk volna gumi nélkül)de nem is akarok 1 hónap múlva abortuszt... Ezért nem tudom mit csináljak:(
2013. aug. 16. 19:59
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem lehetsz ha nem volt meg a párod,az előváladékba meg nem szokott sperma lenni.
2013. aug. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha van gumi..húzza fel.. Mi ez te vmi teszt?:D
2013. aug. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél. Istenem, ennyi idiótát hogyan képes elviselni a hátán a föld?
2013. aug. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!