Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Kezdett valaki a menstruáció...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiss Nikoletta kérdése:

Kezdett valaki a menstruáció 4-5. napján fogamzásgátlót szedni?

Figyelt kérdés

Érdekelne, hogy mik a tapasztalatok az első menstruációs napon elkezdett tabletta felvétellel szemben?

Már korábban(2éve HAGYTAM ABBA) szedtem fogamzásgátlót, akkor az első menstruációs napra mondta a z orvos. Most, hogy kiváltottam olvastam a betegtájékoztatóban(Németországban élek), hogy 2-5. menstruációs napon is el lehet kezdeni, de ekkor kiegészítő fogamzásgátlás javasolt. Valakinek tapasztalat? Nem borul fel a ciklus ha csak 4-5. napon kezdjük el?



2014. nov. 17. 16:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem borult fel semmi. Az én orvosom is azt mondta hogy az 5. napon kezdjem mert a levélben csak 21 napnyi gyógyszer van de a ciklus 27-8 napos
2014. nov. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, nagyon hasznos volt a kommented! Nekem most is az első napra mondta a z orvos, de mivel csak ma rendelt (egy hete kértem időpontot) és időközben megjött (most 4. napja) nem szeretném egy hónapot csúsztatni, ha még beleférek az időbe. Akkor nálad minden oké volt, igaz?
2014. nov. 17. 17:05
 3/4 anonim ***** válasza:

igen és minden rendben volt


a ciklus nem borul fel,mert műciklust alakít ki a fog.gátló.


amikor abbahagyod a fog.gátlót,NA AKKOR BORULHAT FEL.

2014. nov. 17. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A fogamzásgátló gyógyszer típusától és összetevőitől is függ, mikortól kell elkezdeni szedni és meddig szedheted. Az orvos azért azt írja fel, mert az való neked, és úgy kell szedd ahogy ő mondja, mivel nem véletlenül mondja azt amit mond. Lehet nem borít fel semmit ha másképp szeded, de hormonkészítményekről van szó, és nem véletlenül vizsgál meg az orvos és ad olyan tablettát amilyet. Szóval érdemes úgy szedni ahogy az orvos mondja. Neki van diplomája, valószínűleg ért is hozzá.


ha nem vagy biztos benne, hogy jól szeded kérd ki egy nőgyógyász véleményét a dologról.

legalábbis szerintem.

2015. jan. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!