Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Már több, mint egy hete...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már több, mint egy hete letettem a fogamzásgátlót, de még mindig nem jött meg, miért?

Figyelt kérdés
Ez az első alkalom, hogy bevettem fogamzásgátlót, úgy, ahogy le volt írva és az orvos mondta. 21 napig szedtem, bár néha más időpontban, mellette persze védekeztünk a barátommal, és több, mint egy hete befejeztem a szedést, de még nem jött meg. Pedig a papír azt írta, hogy 3., vagy 4. napon a letétel után megjön. Nekem nem. Ilyenkor mi van?

2014. nov. 12. 15:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Orvos.
2014. nov. 12. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Még csak most kezdted el szedni, a szervezeted nem fog tudni azonnal "tökéletesen reagálni rá", nem várhatod el, hogy azonnal alkalmazkodjon. Nekem anno egy éve az orvos direkt elmondta, hogy ne aggódjak, az elején nem fog pontosan jönni a vérzés, 2-3 hónapnyi szedés kell ahhoz, hogy beálljon.
2014. nov. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
Előfordulhat, hogy nem jön meg. De ha már több mint egy hete befejzted a szedést, azóta újrakezdted másik levéllel, nem?
2014. nov. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!