Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 6-7 nap szedés után már hat a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

6-7 nap szedés után már hat a Milligest fog. Gátló?

Figyelt kérdés
Nemrég kezdtem el szedni, a 6. napon járok. Már védett vagyok, vagy nem?
2008. aug. 14. 20:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Rá van írva, a betegtájékoztatóra, hogy mikortól véd az aktuális fogamzásgátló.
2008. aug. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Meg például a gyógyszarész és a doki is megmondja. Mér nem tőlük kérdezted? (csak kíváncsiságból kérdezek vissza)
2008. aug. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ezt szedem,a nődki azt mondta h azonnal véd!
2008. aug. 14. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha a vérzés 1. napján kezdted el szedni akkor elvileg már véd.Én is így voltam az elsőnél, de mi az 1. hónapben inkább még védekeztünk mással is, hogy nehogy baj legyen
2008. aug. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nos az előttem szólókhoz szánom a következőket:

Igen, a nőgyógyász elmondja hogy mikortól véd. 100 gyógyszerész 1000 félét mond, mindenki riogat, stb. Én nem akarom a tudásukat megcáfolni, viszont inkább a nőgyógyásznak hiszek. 2. A betegtájékoztatóban nincs benne konkrétan, hogy mikortól véd, csak az, hogy az 1. szedéskor az 1. héten kieg. fog. gátlás javallt.

Ne aggódj, védve vagy, ha 1. szeded 6-7 nap míg rááll a szervezeted, azaz akkor menstruálsz, akkor meg nem javasolt a szexuális együttlét a különböző fertőzések miatt. Fel a fejjel.;)

2008. szept. 19. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!