Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Vegyek be esemény utánit?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vegyek be esemény utánit?

Figyelt kérdés
Menstruáció után 4 nappal, együtt voltam a barátommal és most először alkalmaztuk a megszakításos módszert, mert vízben voltunk. Nem az utolsó pillanatban vette ki, úgy, hogz maximum az előváladékkal lehet gond. Vegyek be egy esemény utánit? Az a gond, hogy kb 2 hónapja volt egy "baleset" is amikor vettem be egy Escapellet.

2014. nov. 18. 14:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Semmiképp, csökken a népesség!
2014. nov. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Ha tudsz igen. De az esemény utánit évente 2x lehet

(elvileg),mert akkora hormonális megterhelést jelent a szervezetnek.

2014. nov. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 manó1235 ***** válasza:
2 hónapja? az túl rövid idő a kettő között én is jártam így szerecsée felírta az orvos de leszidott rendesen ( jogosan) mert kikészíti a szervezetet
2014. nov. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de ha ennyire nem tudtok védekezni akkor mi a francnak szexeltek?

Az esemény utáni tabletta nem játék, nem cukorka, hogy kapkodd befele amikor éppen kedved tartja.

Ha van eszetek szexelni, legyen arra is, hogy tanuljatok meg rendesen, felelősségteljesen védekezni, használjatok gumit úgy ahogy azt kell, vagy szedjél fogamzásgátlót (bár ennyi ésszel valószínűleg annak a szedésével is gondjaid lennének).

Utána meg megy majd a siránkozás, hogy terhes lehetsz-e? Hát persze, aki nem megfelelően védekezik az lehet terhes.....

2014. nov. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Te nagyon észbomba vagy hallod :)

Lassan 20 éves vagyok, még ha ez nem is nagy szám, de nem egy 13 éves szorakozása! Arra lette volna kiváncsi, hogy menstruáció után mekkora az esélye, mindig pontosan 28 napra jön a mensi, a multkori tabletta abszolút semmilyen mellékhatást nem váltott ki! Nem ezzel akarok védekezni!

Mivel ritkán talalkozunk a barátommal, nem teszem tönkre a szervezetem a fogamzásgátlóval!

A 4-nek :)

2014. nov. 18. 14:30
 6/15 anonim ***** válasza:

És azért mert ritkán találkoztok a barátoddal, nem lehet rendesen védekezni?

Bocs, nem értem a logikádat.....

Az oké, hogy nem szedsz fogamzásgátlót, de 20 évesen annyit se tudsz, hogy teljesen mindegy, hogy mikor szexelsz, ha nem védekezel (márpedig a megszakítás nem védekezés) akkor lehetsz terhes, nagyokos.....

Úgyhogy ne engem osztogass kislány, hanem tanulj meg felelősségteljesen szexelni, mert oly mindegy hogy 5% vagy 80% esély van rá, hogy terhes legyél, ezek csak számok, a való életben nem biztos, hogy szerencséd lesz és beleesel abba az 5%-ba. :) #4

2014. nov. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Elvileg menstruáció után még nem kellene peteérés legyen, plusz annak vannak bizonyos külső jelei. Én tudom követni, hogy mikor van. Most semmi olyat nem tapasztalok. Olvasd el mégegyszer, hogy először alkalmaztuk ezt a módszert! A logikámmal pedig az van, hogy miért szedjem a fogamzásgátlót, ha nagyon ritkán látom? Csak tömjem magam gyógyszerrel? Nem látom sok értelmét!
2014. nov. 18. 14:40
 8/15 anonim ***** válasza:
Már bocsi,nem vagyok szakértő,de a folyamatos fogamzásgátló szedése,nem okoz akkora zavarokat,mint az esemény utáni lórúgás. Gondold át.Menj dokihoz,már vannak nagyon alacsony hormontartalmú fogamzásgátló gyógyszerek,de addig legyen kéznél óvszer.#2
2014. nov. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Eddig mindig kéznél volt. De egy kád forró vízben, nem tudom milyen lett volna az óvszer..
2014. nov. 18. 14:46
 10/15 bumbi02 ***** válasza:

Én nem nagyon kérkedtem volna azzal, hogy 20 éves vagy. Mert nagyjából 13 évesen több eszem volt ennél. Egy kád forró vízben, ha nem használsz gyógyszert, akkor nincs szex. Ilyen egyszerű. Az óvszert vízben használni megint csak veszélyes, mert könnyen szakad. Maradjon meg az előjáték terének a kád ilyen esetben. Vagy ne engedjetek bele vizet.

De örülök, hogy ennyire lazán kezeled, hogy esetleg terhes lehetsz. Nyugodtan vegyél be egy Escapellét, csak majd ne ijedj meg, ha utána már nem tudod követni a menstruációd, meg kész stressz leszel.

Tudod, még az is jobb, ha valaki 13 évesen nemi életet él, de legalább tudja, hogy mi hogyan működik, mint amikor a hozzád hasonló huszonévesek dugnak, aztán futnak gyakorikérdésekre ijedten.

2014. nov. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!