Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A 7 napos szünetben vagyok....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 7 napos szünetben vagyok. Ilyenkor lehet csinálni? Este kell majd bevennem az újabb szemet.

Figyelt kérdés

2014. nov. 22. 10:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Elolvastad a betegtájékoztatót,vagy csak szeded,mintha fizetnének érte? Minden le van írva benne, ha a nőgyógyász nem magyarázta el.
2014. nov. 22. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kötelező jelleggel tudnod kéne, ha már szeded!


Egyébként kérdésedre válaszolva: IGEN

2014. nov. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
82%

A bogyó minden nap véd, nem csak az nap amikor be vetted.

Ugyanis ki alakul egy általános védettség, ami később is ki hat.

Ezt azért tudom, mert amikor babát akartunk valakivel, akkor utána néztem rendesen.

És érdemes legalább 2-3 hónapig gumit használni ha valaki gyereket akar és egészségeset is a bogyó nélkülözése mellett.(már ha egészséges gyereket szeretne)

2014. nov. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nagybátyám a 7 napos munkaszünetében általában leissza magát... Sajnos, mert olyankor elviselhetetlen a családi rendezvényeken...


Én általában aludni szoktam sokat mikor egy hetes szüntem van :D De az már régen nincs :(

2014. nov. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!