Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nem szeretnek hormonokat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szeretnek hormonokat szedni milyen fogamzasgatlast javasoltok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

2x szultem mar de nem szeretnenk tobb babat! Volt spiralom hormon nelkuli de nem birtam es le kellett szedetni..a doki a hormonosat javasolja de 37 eves vagyok es nem szeretnek hormonos vedekezest!

Illetve a gyogyszer ellen vagyok inkabb de a spiraltol felnek megegyszer:(

Ovszert nem birom:( szoval nem vagyok konnyu eset! Van valakinek valami otlete illetve a hormonalis spiral mar jobb mint a regi hormon nelkuliek?

Koszonom a valaszokat!



2014. nov. 26. 10:45
 1/10 anonim ***** válasza:
Petevezetékek elkötése is lehet egy megoldás, de akkor soha többé nem lehet babád!
2014. nov. 26. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Önmegtartoztatás? Meddövé tétel? Csak se--beqrást vállalj vagy cumit.
2014. nov. 26. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A férfi elköttetése egyszerűbb és kevesebb a lehetséges komplikáció is. Helyi érzéstelenítésben megcsinálják, míg a női műtét altatásos nagyműtét.
2014. nov. 26. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat! Igen ezen en is gondolkodtam..de a ferjem is bevallalna:)

Rendes tole..nem szeretnenk mar babat egeszsegugyi okok miatt! Meg talan a hormonalis spiralt lehet meg kene probalom de nem tudom milyen lehet..ez is okozhat gyulladasokat gondolom..

A simatol sokat fajt a hasam:(

2014. nov. 26. 12:35
 5/10 anonim válasza:
Nekem se bírta a szervezetem a sima spirált, 10 hónapon belül kétszer mozdult el, másodszorra már majdnem kiesett, na akkor vetettem le. Azt mondta nekem is a doki, hogy próbáljam meg a hormonos spirált, mert annál elmarad a vérzés és így kevésbé tudja kilökni a szervezettem. Viszont elég drága ahhoz, hogy rizikózzak, hogy bejön, vagy sem.(bár állítólag ha fél éven belül problémád lesz tőle, akkor visszaadnak 20000,-ft-ot). Meg attól is félek, hogy nálam nem tűrte a testem az idegen valamit, és minden áron ki akarta lökni, mert iszonyat nagy vérzéseim voltak tőle, és főleg az utolsó előtti, amikor valószínű kilökődött. Én azon gondolkozom, hogy elköttetem magam, bár azt mondta a párom, hogy ő is bevállalná, az kisebb műtét.
2014. nov. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszod kedves utolso kb ugyanigy vagyok vele..nekem is elmozdult es minden honapban 4-5 napig iszonyu fajdalmaim voltak..kb 4 honapig volt bent! Szerintem az en testem sem birja az idegen anyagot vagy tenyleg ennyire rossz a hagyomanyos spiral! A masik dolog, hogy furi nekem, hogy alig van mensid mert az nem hiszem, hogy jo dolog. Igazabol a sterilizalas lenne a legjobb de mivel egy mutet a lanyoknal igy a ferjem azt mondta inkabb o bevallalna! Viszont meg csak 33 eves es nem tudom...bar nem szeretnek en mar babat azt mondja o sem es eletunk vegeig egyutt leszunk.. :)))

Nem tudom mi lenne jo megoldas?!:)

2014. nov. 26. 16:20
 7/10 anonim ***** válasza:

én is a petevezeték elkötését ajánlanám...


Illetve ha a férjed sem szeretne már babát,akkor ő köttesse el magát :)

2014. nov. 27. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha nem juttok dűlőre: a férjed ezentúl ne élvezzen beléd,és ez mellé használjatok pharmatexet,hüvelysapkát,pesszáriumot,vagy bármit... a lényeg,h ne beléd élvezzen el-ez is használ valamit ...
2014. nov. 27. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A hormonos spirál mellett nem erősödik, hanem általában gyengül vagy megszűnik a vérzés.


Ha biztosan nem akartok babát, akkor a meddővé tétel egy lehetséges opció. A férfinak élszerű megcsinálni, mert neki egy icipici metszésből el lehet intézni, míg neked laparoszkópos műtét szükséges.


Lehet esetleg több kevésbé megbízható módszert kombinálni (pl. spermicid és megszakítás), vagy beszerezhetsz egy pesszáriumot.


A gumit miért nem bírod? Van latexmentes is már.

2014. nov. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Mindenkinek koszonom nagyon a valaszolat!! A gumit nem birtam regen es neha mikor hasznaljuk azt is akkor nagyon ego erzesem van utana es baromi kellemetlen:(

Annyi fajta van..lehet akkot a latex menteset meg kiprobalom!

Valoszinu a parom fog segiteni ezen a gondon beszeltunk dokival azt mondta megcsinaljak neki de meg utana is 3-4 honapig vedekezni kell...

2014. nov. 27. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!