Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Elfelejtettem bevenni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfelejtettem bevenni a tablettát (? )

Figyelt kérdés

a használati utasítás szerint be kell venni a kihagyott tablettát, a nőgyágyász szerint viszont nem, akkor most mit tegyek?


2 hónapja kezdtem fogamzásgátlót szedni, kb 1 hete voltam együtt a barátommal (vagyis kb 2-3 cmt nyomta csak be aztán abba is hagytuk), és ma kellett volna bevennem az utolsó tablettát, de észre vettem, hogy eggyel több van ott, tehát valamikor elfelejtettem bevenni


van esély így terhességre, vagy feleslegesen idegeskedek ezen, ill. a kihagyott tablettát vegyem be vagy se?



2014. nov. 27. 17:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha egy kimarad, attol nem esel teherbe!
2014. nov. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A teherbeesés esélye attól függ, mikor hagytad ki. Most már ne vedd be, ha azt se tudod, mikor hagytad ki.

Ha következő nap észrevetted volna, hogy az előző napi kimaradt, akkor be kellett volna venni.

Ha nem jön meg a megvonásos, tesztelj!

2014. nov. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

ezen a héten valamikor

mert néhány napja amikor számoltam többször is még kijöttek a napok a tabletták alapján

2014. nov. 27. 17:56
 4/5 anonim ***** válasza:
nincs esélye,tarts meg 7 nap szünetet,és a 8. nap kezded az új levelet,és így 1nappal hamarabb lesz a következő levél vége
2014. nov. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :)
2014. nov. 29. 21:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!