Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Escapelle esemeny utani...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Escapelle esemeny utani tabletta bevetele utan kinek hany napra ra jelentkezett verzes?

Figyelt kérdés
A ciklusom vegen vettem be balesett miatt de azota 6nap eltelt es semmi..
2014. nov. 30. 11:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Én is a ciklusom vége felé vettem be és időben megjött után. Nálam mindig van pár nap eltérés, nem teljesen pontos, de annál több a tabletta után sem volt. De teljesen normális ha nálad nem így van, akár teljesen ki is maradhat miatta, van akinél hónapokra felborítja a ciklust. Azért az aktus utáni 14-15. napon mindenképp csinálnék tesztet (én még úgy is csináltam, hogy megjött).
2014. nov. 30. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
En azert aggodok mert egyszet mar vettem be es akkor 6napra ra megjott pedig a ciklus kouepen voltam..bevettem 15 oram belul..remelm nincsen gaz:(
2014. nov. 30. 12:03
 3/5 anonim ***** válasza:

Én már vettem be, 1,5 nappal az esemény után, és sajnos nem jött meg utána egyáltalán...

Ez csak akkor igazán hatásos, ha kb. rögtön az esemény után be is veszed. Tökmindegy hogy a ciklusod hányadik napján vagy épp.

2014. nov. 30. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
de nem lettél terhes ugye?
2014. nov. 30. 13:02
 5/5 anonim ***** válasza:
De igen.. azért írtam, hogy nem mindegy hogy mikor veszed be. Én sajnos pont akkor voltam termékeny.
2014. nov. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!