Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Keletkezhet az ondótartályon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Keletkezhet az ondótartályon olyan pici lyuk, amit nem lehet észrevenni és teherbe lehet esni?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel együtt voltunk óvszerrel, utána megnéztem, nem láttam rajta szakadást, de az ondótartályt nem nyomtam meg, hogy folyik e belőle, mert ránézve a cuccos feszült bent. Nyugodtak is voltunk, semmi kétely nem merült fel bennünk addig, amíg tegnap nem kezdett el barnázni. Ez nála nem meglepő, de nem ment át vérzésbe. Ma barnázott, volt egy rövid időre rendes vérzése, de most megint csak barna. Nagyon aggódunk, hogy nem e keletkezhetett valamilyen úton-módon lyuk az ondótartályra, kifolyt a sperma és teherbe eshetett.
2014. nov. 30. 19:46
 1/8 anonim ***** válasza:
De miért kell emiatt aggódni? Tudjuk, hoyg a szex következménye teherbeesés lehet, akár véletlenül is, kisebb eséllyel. Ha erre nem vagytok felkészülve, minek szexeltek?
2014. nov. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tudjuk, hogy csak az az egyetlen 100%-os védelem, ha nem szexelünk. Azért védekezünk, hogy nagyon kevély esély legyen rá, ha fel vagyunk rá készülve, akkor nem védekezünk, de ha nem vagyunk rá felkészülve, védekezünk. És most nem hiába védekeztünk.
2014. nov. 30. 19:55
 3/8 anonim ***** válasza:
mindig ellenőrizni kell a tartályt! nem telik sokba végighúzni a kotonon a kezed és megnézni. mindig tessék megnézni! amúgy lehetséges nyilván, de kicsi az esélye. reménykedjünk, hogy nem lesz gond:)
2014. nov. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm kedves utolsó! :)

Mostantól biztosan leellenőrzöm azt is, pillanatokba telik csak. Annyira sajnálom szegényt, teljesen ki van akadva, sír folyamatosan. Mi is nagyon reméljük, hogy nem lesz semmi gond!

2014. nov. 30. 20:25
 5/8 anonim ***** válasza:

"Annyira sajnálom szegényt, teljesen ki van akadva, sír folyamatosan."

Hát tényleg nagyon sajnálhatod, te aztán férfi vagy. Teneked köszönheti ezt. Ha ennyire nem értesz a nőkhöz, minek fekteted meg? Utólag: jaj de sajnálom, jaj de sajnálom... szánalmas vagy, nem való neked nő!

2014. nov. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem állok le vitatkozni. 6 éve vagyunk egy pár, előző hónaptól élünk nemi életet. Valamit csak jól csinálok, ha mellettem maradt. És igen, nekem köszönheti, mert nem néztem meg azt a ... ondótartályt, nem mondtam egy szóval sem, hogy nem én voltam a hibás, de sajnálni akkor is sajnálhatom.
2014. nov. 30. 20:34
 7/8 anonim ***** válasza:
ne foglalkozz az utolsóval! ilyen bárkivel előfordul, benne van a pakliban.
2014. nov. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem foglalkozom. Neked köszönöm, hogy segítesz!
2014. nov. 30. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!