Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mindenkinek volt már balesete...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenkinek volt már balesete gumival?

Figyelt kérdés
Annyiszor olvasom,hogy kiszakadt. Komolyan járt már mindenki 1-2 így? Ennyire könnyen kiszakad vagy mi? Szerencsére nekem még nem volt ilyen.

2013. dec. 5. 15:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

*kopp kopp*

eddig meg nem volt ilyen problemank.

2013. dec. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
haromszor is
2013. dec. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
ha acsaj gomba elleni hüvelykrémet használ, attól megeshet, sőt nagy valószínű. de egy csaj nem vallaná be. de tipikus női betegség.
2013. dec. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hát nem pont gumival, de gumiba valóval igen. Én jobbról jöttem, a kotonarc meg befelé figyelt :D
2013. dec. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
65%
Nekem nem, de hallottam olyat, hogy lerobbant a 7-es busz futója, és valakit agyonütött a Rákóczi úton.
2013. dec. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%

mindig gumi nélkül toltam!

aki azt mondta h így nem fekszik le velem, az is becsicskult és gumi nélkül volt meg :D

egyszer felhuztam kíváncsiságból a legdrágább durexet(elite), és bmeg úgy szorított h köszönöm nem kérek kotont:D

23/F

2013. dec. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem még nem volt szerencsére.
2013. dec. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Egyszer sem volt, pedig párommal elég sokat elhasználtunk 1 év alatt
2013. dec. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
8 éve használok óvszert, egy sem szakadt ki (lekopogom).
2013. dec. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Joe.38 ***** válasza:

Soha nem használtam gumit. Labat mosni zokniban? Ne vicceljünk. Akkor inkább nem dugnék. Persze vannak pasik akiknek minden mindegy. Csak luk legyen. Ha vegre van egy akkor bármi aron vegre csinálhatják. Magukat szoros kényszer zubbonyba szorítjàk. Müanyagba dugni? Ugyan már! Minek az ilyennek nő? Vesz egy gumi babát. Nem sír nem kerdez sok evig nyűheti. Óvszerrrl szemben nem csak egyszeri hasznalatra való. És vegül is ugyan azaz erzés hisz gumi. Ajánlom minden gumival magát megerószakoló pasinak. Férfiak szégyene az ilyen

" férfi' .

2015. jún. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!