Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ajánlatos védekezni a bőr alá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ajánlatos védekezni a bőr alá helyezendő kis rudacskáról, ami fogamzásgátlóként funkcionál 3 évig?

Figyelt kérdés
2010. jan. 31. 10:05
 1/7 A kérdező kommentje:
*rudacskáVAL bocsi
2010. jan. 31. 10:06
 2/7 anonim ***** válasza:
Ilyet még nem hallottam. De szerintem ennél is úgy van mint a többi tabinál. Jó az első hónapban védekezni.
2010. jan. 31. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Énis gondolkodtam rajtan, de megnéztem youtube-on egy pár videót róla és inkább maradok a gyógyszernél.. Egyébként azt hallottam róla, h jó, hatásos de nem bírom a szikét, sem a vért!
2010. jan. 31. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ehhez nem kell se szike, se vér - egyszerüen egy injekcióstü-szerüvel "beoltják" a bör alá.

De sokakanak problámája van vele, mert sokkal erösebben hat, mint a tabletta, és ha nem birja valaki, akkor kidobta a sok pénzt.

De ha valaki ezzel védekezik, akkor az elsö isötöl eltekintve (amikor még nincs elég hormon a zservezetben), nem kell mellette más módon védekezni, mert sokkal biztosabb, mint a többi hormonális módszer.

2010. jan. 31. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Amikor ki kell venni akkor bizony kell szike, és ott vér is van és ezzel engem a világból ki lehet kergetni, mégha pár mm-es a vágás is. Valóban okozhat vérzészavarokat, mert nem tudni hogy szívódik fel, akárcsak az injekciónál.
2010. jan. 31. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A védekezésnek az a lényege, hogy nem kell mellette védekezni... Most gondold el, valaki tablettát szed, gumit használ, előtte kiveszi, plusz utána bevesz egy esemény utánit, de aztán elmegy csinálni egy tesztet...
2010. jan. 31. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ezt hívják implantátumnak és ugyanúgy hormonnal hat mint a tabletta. orvost kérdezz erről.
2010. jan. 31. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!