Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyire megbizhato a Diane35...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire megbizhato a Diane35 fogamzasgatlokent?

Figyelt kérdés
A borom es egyeb problemak miatt ezt kell szednem es tudni szeretnem,hogy kell-e vedekeznunk mellette.Meg soha nem szedtem fogamzasgatlot(tudom,hogy ez sem az,csak ez a mellekhatasa),ezert nincs ebben tapasztalatom.Egy ideje mar nem hasznalunk ovszert,mert allitolag a gyogyszer melle folosleges,de azert en nem engedem,hogy belemelvezzen,mert nem szeretnek terhes lenni.Legyszi irjatok,ha van ebben tapasztalatotok.
2011. máj. 24. 10:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Én szedtem, de csak a bőr problémákra. Ennek csak a mellékhatása a fogamzásgátlás. Én is alkalmaznám mellette a megszakítást vagy a hüvelykúpot, ha nem szeretnék terhes lenni.
2011. máj. 24. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
ez hülyeség az is rendes fogamzásgátló , én is sok hülyeséget olvastam erröl a gyogyszerröl hogy nem véd meg stb...mondom én ezt nem hiszem el amikor a betegtájékoztatora feketén fehéren le van írva hogy orális fogamzásgátló , na mind1 voltam nőgyogyásznál mondtam neki hogy börgyogyászaton írták ki de nekem rendes fogamzásgátló kellene azt mondta hogy ez teljesértékű fogamzásgátló az nem igaz hogy nem véd én már 6 hónapja használom és rendszeresen vagyok eggyütt a barátommal és nem estem teherbe , de szerintem a tájékoztaton is írja hogy 0,1 % esélye van hogy terhes legyél . Nem értem hogy miért írnak ennyi szart össze erröl a gyogyszerről , az tény és való hogy nagyon megterhelő és nagyon magas a hormon tartalma ami biztos hogy nem tesz jót , de ez attol még egy rendes fogamzásgátló és nem is szabad mellé más hormon tartalmu gyogyszert szedni .
2011. máj. 24. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én nem bíznék meg teljesen egy olyan gyógyszerben, ami alapvetően nem fogamzásgátlásra lett kitalálva, hanem csak a mellékhatása az. Vagy mellévédekeznék vagy kérnék mást. Sok más rendes fogamzásgátló tablettának is van jótékony hatása a bőrre, kérj olyat.
2011. máj. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

1,5éve szedem, semmi mást nem használunk mellette és nem lettem terhes. A nővérem 10éve szedi és nem lett terhes.

Ugyanolyan fogamzásgátló mint a többi. Ha nem bízol benne akkor ne szedj semmilyet! Mert abból csak a nyűg lesz,hogy úristen: belémélvezett akkor most terhes vagyok-e?

A fogamzágátló arra való hogy belédélvezhessen a párod, nem kell kínozni vele hogy még akkorse, nem tesz jó egy kapcsolatnak.

2011. máj. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Sokan a kifejezett(!!) fogamzásgátló mellett esnek teherbe szóval mind1... A hatóanyag megvan, akkor mi a gond?!
2011. máj. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Soha nem vagyok képes megérteni, hogy melyik hentes nődoki képes felírni ezt 1, 5, 10 évekre is nőknek, amikor 6 hónapnál tovább tilos lenne szedni...

Aztán meg az abbahagyás után, amikor cseszik újra elindulni a peteérés, meg össze-vissza jön meg (ha megjön egyáltalán utána magától...), akkor megy a rohangászás ide-oda...

Ennyire nem érdekel a saját egészségetek? Most komolyan...

2011. máj. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"A nővérem 10éve szedi és nem lett terhes. "

Ha már 10 éve szedi, akkor lehet, hogy a büdös életbe nem is lesz gyereke, mert olyan szinten leállítja a peteérését.

Fél-1 évnél tovább NEM lehet szedni, mert ciklusproblémákat okoz!!!!!


Kérdező: Ugyanannyira megbízható, mint a többi. Sőt, mivel magasabb hormontartalmú, mint az összes többi, ezért még nagyobb eséllyel véd. Nem kell mellé kiegészítés.

2011. máj. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenkinek a valaszokat.A parom boldog lesz!
2011. máj. 24. 20:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!