Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Menzesz kezdetét hogy szabad...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menzesz kezdetét hogy szabad arrébb tolni? Bővebben lent

Figyelt kérdés
A tájékoztató azt írja, hogy ha meg akarom változtatni a menzeszem kezdetének napját, akkor a gyógyszerszünetet rövidítsem és semmiképp ne hosszabbítsam. Kérdés: csütörtökön venném be az utolsó tablettát ami azt jelenti hogy szombaton vagy vasérnap jönne meg, de szeretném ha később jönne meg. Bevehetek pénteken vagy akár még szombaton is egy tablettát hogy később jöjjön meg, vagy muszáj a gyógyszerszünet végéből levágni, és nem szabad az elejéből levágni? Remélem értitek amit leírtam :)

2014. dec. 7. 22:55
 1/3 anonim válasza:
Szia,nekem nyaralason jott volna meg, es vizromot ittam/ettem es toltam a menszeszemen. Nem tudom,hogy ilyesmire ertetted e, de remelem segitettem.
2014. dec. 7. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
*citromot
2014. dec. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
egymásután szünet nélkül szedsz két levél fog.gátlót(vagyis ha 21 szemes a levél,akkor a 22.nap elkezded a következő levelet),TEHÁT egy teljes 'hónapot' tudsz csak tolni,napokat nem...
2014. dec. 8. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!