Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Desorelle fogamzasgatlot...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Desorelle fogamzasgatlot vettem, Mikor kell beszednem az elso szemet? 21 gyogyszerbol all a doboz. A tegnap jott meg?

Figyelt kérdés

2014. dec. 11. 18:09
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha tegnap, akkor tegnap. Vagy miután megjött, az ötödik napon. tehát ha tegnap jött meg, akkor vasárnap.

OLVASD EL A TÁJÉKOZTATÓT.

2014. dec. 11. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Elolvastam a tajekoztatot de nem ertem, nem magyarul irja!koszonom
2014. dec. 11. 18:17
 3/7 anonim ***** válasza:
1-5. napon lehet elkezdeni általánosságban a fogamzásgátlókat. Ha az első napon kezded, akkor (elvileg) onnantól rögtön véd, ha a 2-5. napon (első rosszul írta, nem csak pont az 5.-en lehet kezdeni, hanem legkésőbb akkor), akkor mellé kell két hétig védekezni. Szerintem kezdd el ma, és biztos ami biztos, csak a kövi levél első szemétől hagyjátok el a mellévédekezést.
2014. dec. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

[link]


minek olvastad el, ha nem érted azt a nyelvet?

2014. dec. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Te miert olvastad el a kerdesemet ha nem vagy patikus vagy orvos? Es nem tudsz pontos valaszt adni? Ez pont ugyan az,
2014. dec. 12. 12:30
 6/7 anonim ***** válasza:

azért, hogy segítsek. többnyire nem patikusok meg orvosok válaszolnak.

találtál segítséget a talűlatok közt?

2014. dec. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen, a tegnap beszedtem az elso szemet( 3)nap, koszi
2014. dec. 13. 09:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!