Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nők, akik elhíztak a fogamzásg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, akik elhíztak a fogamzásgátlótól! Lenne egy-két kérdésem (? )

Figyelt kérdés
Arról lenne szó, hogy sajnos én is hirtelen elkezdtem hízni, mióta szedem, és most úgy döntöttem, egyelőre leállok vele. Arra lennék kíváncsi, hogy mennyi az esélye, hogy magamtól helyreáll a szervezetem és vissza fogyok? Természetesen már nekiálltam a fogyókúrának, inkább csak arra vagyok kíváncsi, hogy nélküle is lefogynék-e, és helyreállna-e a hormonháztartásom.

2014. dec. 12. 23:11
 1/8 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy minden szervezet más, inkább a tapasztalataitokra vagyok kíváncsi :) Sokat kellett szenvednetek míg leadtátok a felesleget, vagy hip-hop megvolt miután abbahagytátok a fogamzásgátlót (vagy lecseréltétek másikra)?
2014. dec. 12. 23:13
 2/8 anonim ***** válasza:

ha létre jön az étrendben a kalória deficit,akkor mindenképpen csökkenni fog a súlyod.

az edzés fokozza az anyagcserét és plusz kalóriákat használ,ezért így még gyorsabb a zsírvesztés.

feltéve,hogy a zsír csökkentése a cél.

mert ha izomból akarsz csak fogyni és jojózni,arra jó a sima fogyókúra is,csak úgy nem lesz zsírvesztés és a végeredmény a telesz-art zokni effektus lesz,a skinnyfat test.

2014. dec. 12. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Válts fogamzásgátlót.

Én pl Deciorát szedek egyáltalán nem híztam tőle. És nem szabad csak úgy hirtelen abbahagyni. Ha megkezdtél egy csomagot azt be kellett volna fejezni.

Amúgy a legtöbb fogamzás gátlónál a 2-5kg mindig feljön. Sőt lehet csak többet ettél mostanság van olyan fogamzás gátló ami abbahagyás után jobban hízlal.

2014. dec. 12. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Fogamzásgátlótól senki nem hízik el. Hízni attól fogsz, hogy több energiát viszel be, mint amennyit felhasználsz. Persze semmit nem sportoló nők esetében már a fogamzásgátló által okozott minimális anyagcsere változás is hízáshoz vezet...
2014. dec. 12. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Elfogadnám ezt a kijelentést, ha 18 év alatt lett volna súlyproblémám, de nem volt. Csak amióta a tablettát szedem.
2014. dec. 12. 23:28
 6/8 anonim ***** válasza:
Az én esetem érdekes, nem mondanám h csak a gyógyszer a hibás a hízásomban de nagyban szerepet játszott benne. 2009-ben összejöttem egy fiúval, viszonylag akkor még soványka voltam (160/55). Elkezdtem szedni a gyógyszert és mikor szakítottunk 2012 nyárán voltam 70 kiló. Tény és való h eltunyultunk/tam, de miután szakítottunk abbahagytam a gyógyszert 2 év alatt ledobtam kicsivel több mint 20 kilót és most vagyok olyan 49 körül. 2 éve ismét szedtem, hosszú kapcsolatom volt megint, de akkor már ügyesebb voltam, és csak akkor ettem ha tényleg éhes voltam. Csak ha a gyomrom jelzett, nem is híztam nagyon max 2-3 kilót, mert azért néha elmentünk pizzázni, hambizni. Azelőtt még amikor +20 kg volt rajtam hiába tornáztam, diétáztam semmi nem segített. Letettem a gyógyszer, és láss csodát, abban a hónapban már -4 kg volt. Okosan kell csinálni, én most már ezek után biztos odafigyelek ezekre. Szóval szerintem nem kell rögtön kemény diétába kezdened, elég ha csak leteszed a gyógyszer. De persze minden ember más és más, nekem pl segített h nem szedtem tovább.
2014. dec. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :)
2014. dec. 13. 14:31
 8/8 anonim ***** válasza:
Én kettőtől is híztam.Egyik után 1hónap alatt magától lement a plusz kiló,a másik után viszont rajtam maradt.(mondjuk hozzáteszem én hízékony vagyok és annyira stresszes voltam, hogy zabáltam mint egy malac)
2014. dec. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!