Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A Durex extra safe biztonságos...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Durex extra safe biztonságosabb a többi Durexnél?

Figyelt kérdés
2010. febr. 1. 19:24
 1/10 anonim válasza:
100%
bizonyara
2010. febr. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Úgy tudom az extra safe spermicides, a többi meg nem, szóval valószínűleg biztonságosabb.
2010. febr. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%
Bizony, és a légutakat is tisztíccsa!
2010. febr. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Uccsó jó! :D Amúgy igen, spermicides is minimálisan, meg vastagabb is a többinél. Az már más kérdés, hogy (ha fiú vagy) semmit nem érzel benne tulajdonképp...
2010. febr. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Utolsónak igaza van + olyan az anyaga mintha nejlonzacskó lenne, és iszonyatosan szarul érzed magad benne.
2010. febr. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
69%
jaj, hagyjuk már a " semmit nem érezni " dumát. :S igenis, lehet vele jót szeretkezni.
2010. febr. 2. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát lehet, hogy te érzel benne valamit, de én speciel abban sem voltam biztos, hogy a barátnőmben vagyok-e mikor rajtam volt. Egyébként az ultra thin sem kevésbé biztonságos (lyukadásügyileg), mint az extra safe, vagy bármelyik másik. Minden óvszert egyenként letesztelnek, lyuk nem lehet rajtuk, elvékonyodás se. Vigyázni kell, hogy köröm, esetleg intim szőr ne sértse fel, és hidd el, ha kilyukad, észre lehet venni. Nem apró, pici lyuk lesz rajta, hanem egy jó nagy tátongó lyuk. Nálunk 3szor szakadt el (egyik esetben az ultra safe is!!!, de hálistennek mindig észrevettük időben), de hogy mitől azt nem tudom. Tekintve, hogy hányszor szeretkeztünk, az a 3 kb 0,1%át tette ki az összesnek.
2010. febr. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
54%
képzeld, én érzek benne vmit. sőt, a gumin van sikositó, ami megelőzi, h ki legyek dörzsölve. ne hordjuk le igy a gumit, mert elég jól véd a nemi betegségektől is. ez meg fiuhiszti, h " jaj, nem érzek benne semmit ". ugyan mar :))
2010. febr. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A Durex, mint név alapból garancia.
2010. febr. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekünk a love-s jött be és még nem szakadt el soha
2010. febr. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!