Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hogy lehetne biztonságosabb a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetne biztonságosabb a sex?

Figyelt kérdés
Sziasztok.Én 23 éves fiu vagyok és a baratnőm 19 lesz.1 éve lassan hogy együtt vagyunk.Először gumival csináltuk a sexet és miután majdnem bajunk lett belőle megiedtünk.ugy láttuk a legjobbnak ha abbahagyuk egy időre addig mig nemtalálunk valami biztonságosabb modszert mint a gumi magában.De azota eltelt mar fél év hogy nem sexeltünk és igy rájötünk hogy kéne valami módszer hogy együtt tudjunk lenni mert igy rosz. Fogamzás gátlo tabletát nemakar szedni a barátnőm ugyhogy azt kizárjuk meg ilyen beültetős modszereket is..Ugyhogy szeretném a véleményeteket kérni hogy mi lenne a jobb módszer hogy ne essen teherbe a csaj.Fontos lenne!!!
2010. febr. 26. 14:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát fiam, pedig vagy szed gyógyszert a barátnőd, vagy a gumi..esetleg hüvelytabletta, vagy gyűrű, de azt is fel kell tenni. Ha egyik se jön be,akkor marad az,hogy nem szexeltek, vagy akkor jön a baba. Áldozatot kell hozni..vagy akkor ne dugjatok.
2010. febr. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

kúp + gumi


esetleg sterilizáltasd magad

2010. febr. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Menj papnak!
2010. febr. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Kúp vagy pesszárium + gumi
2010. febr. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
a guminál és a tabinál nincsen biztonságosabb módszer, ez a 2 a legbiztonságosabb. ha már a gumitól is paráztok, akkor a többitől egyenesen reszketni fogtok, azokat ugyanis csak megszakításos szex-szel ajánlják, akkor képzelheted mennyire biztonságos....ráadásul szar is, a kúpokat felkell nyomogatni, közben kifolyik, utána is folyik, fürdeni sem lehet....nemis biztonságos...a pesszáriumot nőgyógyász helyezi fel, de azsem nyújt kellő védelmet, a krémek kúpok kenőcsök abszolút nem biztonságosak és macerásak...a legjobb a tabletta. nem akadályoz semmiben, akárhol akármikor, nem macerás, és biztonságos. erre kéne rávenned a csajod. ha nincsen semmilyen egészségügyi problémája, nyugodtan szedhetné, nemlesz tőle semmi baja. ha nemakarja akkor marad a gumi, vagy válts nőt, mert az ilyen agyonparázósakkal télleg nemlehet szexelni, csak elrontják az egészet.
2010. febr. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia! Én megértem, hogy nem akar tablettát szedni, én sem szedem (nem véletlen). Nagyon sok káros hatása lehet, persze van, akinek semmi baja tőle, de hosszú távon azoknak is kicsinálja a máját és még sorolhatnám.

Az óvszertől nem kell félnetek, tökéletes biztonságot nyújt. Szex után ellenőrizzétek, hogy nem szakadt ki. Tökéletes módszer erre ha teletöltitek vízzel. Amennyiben nincs rajta szakadás, akkor nincs probléma. Ha kiszakadt, akkor elmentek a nőgyógyászhoz, aki felír egy esemény utáni tablettát. Nagyon ritka, hogy egy jól felhelyezett óvszer elszakadjon, ezért is bőven elegendő önmagában. Nem is értem miért féltek tőle ennyire, egyszerűen csak le kell ellenőrizni a végén és kész. Kombinálhatjátok megszakítással, ha ettől oldottabb lesz a hangulatotok és akár még naptár módszerrel is, de egyébként teljesen felesleges, az óvszer a biztonságos szexért van. A barátnőd felnőtt nő és te is felnőtt ember vagy, semmi okotok félelemre.

2010. febr. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Széfben!
2010. febr. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
15.47 ne beszélj már mahaságokat, nők milliói szednek foggátlót és egészséges babáknak adnak életet és nem megy tönkre a májuk sem (tisztelet a kivételnek, de ez nemjellemző általánossűgban) amúgy meg nemhiűba kell eljárni májfunkcióellenőrzésre foggátló mellett. ha vki betartja a vsgálatokat akkor NEM LESZ BAJA A FOGGÁTLÓTÓL!!!!
2010. febr. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ez NEM marhaság. Lehet pártolni, lehet ellenezni a tablettát, de igenis vannak mellékhatásai és hosszútávú következményei, amik károsak. Ezt ezer vizsgálat alátámasztja. Köszönöm én reklámból nem kérek, értek a gyógyszerekhez, tablettákhoz, és attól, hogy itt nekem valaki azt mondja egyek tablettát, nem fogok azt enni.

Bár valóban nem árt a májfunkció ellenőrzés, de szerinted hány ember tud erről? Csak itt...szedik ész nélkül olyan lányok (mert nőnek még nem mondhatók), akik épphogy betöltötték a 16-ot, még nincs rendesen beállva a menstruációjuk, sem a peteérésük, szerinted ennek hosszútávon nincsenek hatásai? Abbahagyja oszt viszonlátás minden tökéletes lesz? Nem, ezt meg kellene várni, hogy rendesen kialakuljon és beálljon minden.

Nem ritka hormonális fogamzásgátlótól a meddőség sem, vagy ha meddő nem lesz, de újra hormonokat kell szednie, hogy legyen peteérése. Ezer meg egy ilyen beteg van. Ha valakinek ez hiányzik hát csinálja. Ettől függetlenül nem mondom, mert szedje, aki ezt érzi biztonságosnak, de aki reklámozza és előadja, hogy csak ez a jó módszer, na azzal egyáltalán nem kell egyet érteni, ezer meg egyéb módja van a fogamzásgátlásnak, amely tökéletes védelmet nyújt a nem kívánt terhesség ellen.

2010. febr. 26. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!