Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Normális óvszerhasználat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális óvszerhasználat esetén hány % a terhesség esélye?

Figyelt kérdés

Ha azonnal felhelyezik, és máshogy nem jut sperma a hüvelybe (pl ujjazás).


100-ból 4szer kiszakad, vagy 100-ból 4szer normális használat mellett lehet terhesség?


2014. dec. 15. 14:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Úgy tudom hogy az óvszer 99%-os biztonságot nyújt.
2014. dec. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Pearl index óvszer: 98%, azaz 100 nőből egy év aktív szexuális élet mellett 2 nő esik teherbe óvszer használata mellett
2014. dec. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A felhelyezésen múlik, el kell olvasni a használati utasítást már előtte, és nem szakad ki. A külső és belső rétege is sperma ölő cuccokkal van bevonva. 8 éve csinálom óvszerrel, azt hiszem nagyjából 2-3 alkalommal szakadt ki.


Abban pedig biztos vagyok, hogy az elmúlt 1 évben jóval meghaladtam a 100 alkalmat, és egyszer se volt szakadás. Igazából már nem is emlékszem, mikor szakadt ki utoljára, vagy 4 éve lehetett.

2014. dec. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

0%.

#1, #2: a statisztika szerint azért nem 100%, mert abba beleszámolják az óvszerbaleseteket, amikor vagy lecsúszik, vagy kilyukad, vagy - szerencsére ez nagyon ritka - anyaghiba miatt ereszt.


100-ból 4-szer kiszakad? Normális használat mellett nem...

2014. dec. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2-es vagyok, Igen, a Pearl indexbe a bénázás is bele van kalkulálva, egy normális felhelyezés, strapabíró anyag, spermicides síkosító mellett a teherbeesési esély 0.00000000001%
2014. dec. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nálam eddig 0%, és 11éve védekezem így.
2014. dec. 15. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!