Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Bevettem az escapelle-t 8...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bevettem az escapelle-t 8 napja, ra 2 napra barnas valadekom volt, azota csak feher es nem minden nap. (18-20kozott kell majd megjonnie) neha gorcsol a hasam, mint menzesz elott, de megsem jon meg. Mi van ilyenkor?

Figyelt kérdés
Akik hasznaltak, tudnanak velemenyt, esetleg sajat tapasztalatot irni?
2014. dec. 16. 22:02
 1/8 anonim ***** válasza:

Az egy hormonbomba, nem csoda, ha felborítja a ciklusod.

De terhes biztosan nem vagy, ha időben bevetted.

2014. dec. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
9 oraval a "baleset" utan bevettem :)
2014. dec. 16. 22:06
 3/8 anonim ***** válasza:
Semmi gond,rendben lesz már a kövi vérzésed,de lehet késni fog. Aggodalomra viszont semmi okod!
2014. dec. 17. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Csak azért aggódom, mert sokan írták, hogy pár nappal a tabletta bevétele utan véreztek, nekem nem volt vérzésem, csak a fehér folyás van napok óta.. és a tabletta bevétele utan egy kis mennyiségű barnás... és szurkaló fájdalmat érzek az alhasamban, ami a napokban erősebb.
2014. dec. 17. 21:43
 5/8 anonim válasza:
nekem is ez volt/van de a hasam nem görcsöl.
2014. dec. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Szerdan este megjott, azota is tart rendesen :)
2014. dec. 19. 19:28
 7/8 anonim válasza:
nekem még mindig semmi...:S
2014. dec. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Csinalj tesztet, ha eltelt a 14 nap, de a gyogyszer miatt keshet is.
2014. dec. 27. 07:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!