Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A 72 órás tabi utáni második...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 72 órás tabi utáni második menszi késését okozhatja a tableta még?

Figyelt kérdés
Két hónapja escapele tablettát kellett bevennem. Utána nem éreztem szinte semmilyen mellékhatást, a menszim is megjött rendesen. Most viszont, hogy a második menstruációmat várom, nem történt semmi, két hete késik. Akarok venni tesztet is most már, de kíváncsi lennék, hogy ez a késés lehet-e a bogyó mellékhatása is? Van valakinek tapasztalata esetleg?
2008. aug. 17. 18:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet a bogyó mellékhatása.... lehet akár stressz... sok oka lehet annak hogy késik... az is lehet hogy egyszerűen még nem állt be a menszeszed (nemtom hogy mennyi idős vagy)
2008. aug. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
nagyon fel tudja borítani a hormonháztartást a 72 órás gyógyszer, úgyhogy lehet annak a mellékhatása is. ha nem jön meg azért menj el orvoshoz
2008. aug. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg a 72órás tabik vagy fél évre borítanak mindent... Azért én két hét miatt aggódnék. Ha a tabi nem hatott is vérezhettél...
2008. aug. 17. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne tesztet vegyél, hanem menj el nőgyógyászhoz, mert ígyis úgyis el kell majd menned, ha a teszt pozitív, akkor azért, ha negatív, akkor meg azért, mert még mindig nem tudod, hogy mi bajod van. Vagy csak hívd fel telefonon, és tedd fel neki is a kérdést.
2008. aug. 18. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
59%
Szia! 2,5 éve vettem be 72 órást és még mindig tart a hatása! Régen rendszeres volt, most heteket késik..
2008. aug. 18. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!