Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha egymás után többször...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egymás után többször orálisan elégít ki a párom, mondjuk 2-3-szor, és utána vaginálisan szexelünk, abból lehet még gyerek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Még szex előtt vagyunk, tehát ez még mindig védekezés. Csupán ez az ötlet merült fel kettőnknél, mivel mindketten óvszer nélkül szeretnénk szeretkezni.


Kerestem rá máshol választ, de nem találtam.

A segítségeteket előre is köszönöm!


Matyi



2014. dec. 17. 18:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, bár kamu szagot érzek.
2014. dec. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy lehet!
2014. dec. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Ezt a kamut, hogy érted?
2014. dec. 17. 18:40
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Lehet! Óvszer mindig kell ha nem szed fogamzásgátlót vagy egyéb módszerrel nem védekeztek.
2014. dec. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, de ezt nem értem.....ha orálisan kielégít és utána beteszed a farkad neki, hogy gondoltad, hogy az védekezés?

Ha nem védekeztek, lehet terhes a barátnőd, mindegy hogy előtte leszopott vagy sem.

2014. dec. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
85%

Ha elélvezel azelőtt, hogy a lányba teszed a nemi szervedet, azzal megnöveled a terhesség esélyét, hiszen nem csak az előváladék kerül a lányba (ami miatt már a "sima" verzióban is esélyes a terhesség valamennyire), hanem a húgycsőben ott maradt ondó is, amit nem tudsz zsepivel letörölni a farkadról, hiszen még nem jött ki.

Rettenetesen felelőtlenek vagytok, ha ezt így csináljátok. Ha annyira nem akartok óvszert használni, utána lehet szépen nézni, milyen más lehetőségek vannak a védekezésre. Például fogamzásgátló.

2014. dec. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

5/5-nek:


Korábban hallottam olyat, hogy többszöri élvezés után, a spermák már nem annyira aktívak és kevesebb is távozik.


Gondoltam ez ronthatja a megtermékenyülés esélyét.

2014. dec. 17. 18:46
 8/13 anonim ***** válasza:
90%
Istenem, mondd, hogy kamu!
2014. dec. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Na ide se jövök fel többet!


Lehet törölni, amit akartok.


Pá pá!

2014. dec. 17. 18:50
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
De lehetőleg szexelni se szexelj ehelyett. Nagyon nem kéne, hogy a génjeid tovább öröklődjenek.
2014. dec. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!