Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Többször egymás után megszakit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Többször egymás után megszakitottan védekezünk, ha meg is törli a barátom a péniszét maradhat rajta sperma?

Figyelt kérdés

A barátommal néhány napja szexelek csak. Mindig kiveszi mikor már érzi és kézzel elégitem ki. Eután csak egy papirzsepivel törli meg, majd 2óra mulva megint szexelünk és igy védekezünk.

Lehetek terhes??


2009. szept. 21. 23:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy lehetsz! Azt nem érzi, amikor előváladék távozik belőle, márpedig abban is vannak spermák! Hogy lehettek ennyire felelőtlenek?
2009. szept. 21. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
nem rajta kisanyám, hanem benne marad sperma, amit az előváladék szépen "belemos" a hüvelyedbe! igen lehetsz terhes. szerinted mégis miért találták fel a védekezést és költenek az emberek életük során kisebb vagyonokat óvszerre vagy tablettára? nem gondolod hogy ha így meg lehetne oldani, ahogy szerintetek meg lehet azt, hogy ne légy terhes, tehát megszakítással, akkor senki sem védekezne másképp?? ezen gondolkodj el. és még egy kis olvasnivaló: http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__fogamzasgatlas_..
2009. szept. 21. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy darab sperma ottmarad a millióból akkor az beágyazódhat és kész is a trónörökös. Az előváladék "felszínre jövetelét" tényleg nem nagyon érzi a fiú és simán tartalmazhat spermákat. Bagóért lehet már óvszert kapni szóval sztem használjátok. Majd felhúzza mielőtt beléd hatol. Én is úgy szoktam az előjáték alatt a barátnőm kézzel izgat aztán ha már jön az akció felhúzom a gumit. Ha a barátnőm előbb elmegy akkor lehúzom és befejezi óvszer nélkül kézzel. Utána meg a zuhi és az intim törlőkendő a soros :)
2009. szept. 22. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
81%
hogy bírtok nap mint nap válaszolni ugyanarra a kérdésre??? Én belefáradtam. Ezeket nem lehet meggyőzni!!
2009. szept. 22. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Kész! A megszakítás nem védekezés, de azt végképp nem értem hogy szex után ha nem is zuhanyozni megy valaki egy csap alatt mennyire lenne nehéz vizzel megmosni a farkát.
2009. szept. 22. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
85%
Mi az hogy "megszakitottan védekeztünk"? Az egyáltalán nem védekezés... De csak így tovább, szerintem meg se töröljétek, minek... Látszik hogy még ti is gyerekek vagytok, szerintem nem nagyon kéne kockáztatni hogy becsússzon még egy!
2009. szept. 22. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Lehetsz. Azonnal kezdjetek el védekezni ha még nem késő.
2009. szept. 22. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
21%

Hat en is mindig igy szeretkezek a baratommal es meg nem maradtam terhes !!!

nem tudom elovaladek ide vagy oda de en gumival nem tudom erzni ..

2009. szept. 22. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
43%

bocsi utolso vaalszolo vagyok!!!

Mi miutan elelvezett aznap mar nem sexelunk xD

2009. szept. 22. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
81%
de mielőtt kiirná a kérdést,megjelenik egy olyan,hogy hasonló kérdések,hogy ne legyen ugyanaz 100x kiirva...akkor minek ezredszer is megkérdezni?nem lesz 1 hét alatt hatásosabb modszer a terhesség kikerülésére a megszakitás...
2009. szept. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!