Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Az lehetséges, hogy a teljesen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az lehetséges, hogy a teljesen szabályos ciklusom a fogamzásgátlótól felborulna?

Figyelt kérdés
még nem szedek semmit, a ciklusom szerencsére elég szabályos. de történhet olyan, hogy elkezdem szedni a gyógyszert, szedem x ideig, abbahagyom és aztán összevissza szabálytalan lesz a ciklusom?

2014. dec. 19. 10:42
 1/2 anonim ***** válasza:

Történhet igen,de sajnos nem lehet előre tudni.Én akiket ismertem eddig és pontos ciklusuk volt,azoknak tabletta abbahagyása után is pontos maradt!


Nekem pl sose volt ciklusom,szedtem különböző gyógyszereket,majd szedtem fog.gátlót és abbahagyás után 2évre kezdtem menstruálni rendesen.Nem mondom, hogy szabályos,de legalább rendszeres.

2014. dec. 19. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen, lehetséges. Nem lehet előre megjósolni. Bár annak, akinek eleve rendszeres, annál gyakoribb, hogy utána sincs probléma. De bizony kis %-ban előfordul.
2014. dec. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!