Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Kihagytam egy fogamzásgátlót...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kihagytam egy fogamzásgátlót mit tegyek? Kell most védelezni mással?

Figyelt kérdés
Dienille-t szedek. Este 9kor szoktam bevenni. Ma reggel negyed 9kor jutott eszembe, hogy nem vettem be. Meg benne vagyok a 12 oraban, de felek... Elso heten vagyok a levelnek . Azt irjak 12oran belul ha beveszem semmi gond, ha 12 oran tul , vedekezes gumival, es csokkent a hatoanyag. Ezzel a 3/4 oraval eppen csak benne vagyok a 12 be. Szerintetek ?
2014. dec. 20. 08:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Velem is volt már szinte ugyanilyen, de nálunk nem volt semmi baj. Az orvosom is azt mondta nem lesz gond.
2014. dec. 20. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha biztosra akarsz menni használj valami mást is!
2014. dec. 20. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
a következőnél dupla adagot vegyél be.
2014. dec. 20. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
De már bevette a kimaradt szemet, nem lehet többet bevenni.
2014. dec. 20. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Ilyen nálam is volt,h ki maradt de 9ig még beveheted most és este meg be veszed a szokásost.Nálam semmi baj nem volt,meg nekem ugy írta a betegtájékoztatóba,hogy a ki marad egy szem 12órán belül be veheted.
2014. dec. 20. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon koszonom a valaszotokat ! Kellemes Ünnepeket :)!
2014. dec. 20. 08:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!