Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Webshopon kívül hol tudnék...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Webshopon kívül hol tudnék ilyen gumit venni?

Figyelt kérdés
My Size 47 vagy 49es kellene de nem szeretném ha a családom tudomást szerezne róla hogy ezt vettem így a neten rendelés ki van zárva. Sz-Sz-B megyében hol tudnék ilyet beszerezni? Nyíregyen van olyan bolt ahol árulnak ilyet? Nem akarom mindenki orrára kötni hogy mit akarok. 18/F

2014. dec. 22. 01:41
 1/9 anonim ***** válasza:
De komolyan van aki itt tart, hogy szégyelli?
2014. dec. 22. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen van , valahogy nem a legnyiltabb családban élek.
2014. dec. 22. 01:44
 3/9 anonim válasza:
Nálunk se szokott anyukám szólni amikor lefekszik a szeretőjével. Nővérem se szokott.
2014. dec. 22. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Mit reklámozzam a magánügyem? Viszont a kérdésemre még nem válaszolt senki...
2014. dec. 22. 09:25
 5/9 anonim ***** válasza:
Szexshopba menj be,ott vannak különböző méretek,nemcsak mysize márkájúak!Sokféle van tényleg,ezért találták ki ezeket a boltokat.Nincs benne szégyen.Oké,18 éves vagy,de nincs mit szégyellni rajta.
2014. dec. 22. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Kettő is van Nyíregyen. Csak arra kellet volna rákeresni az interneten, hogy szexshop Nyíregyháza.
2014. dec. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Link lemaradt. [link]
2014. dec. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszike igen én voltam a hülye már mind1 örülök hogy azért van aki segít :D
2014. dec. 22. 21:50
 9/9 anonim ***** válasza:
spár-ban is kapni. meg a benzinkutakon is.
2015. jan. 19. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!