Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha most kezdtek fogamzásgátlót...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha most kezdtek fogamzásgátlót szedni milyen hatással lesz rám? Mennyibe kerül? Bármi egyéb eszetekbe jut? 16múltam.

Figyelt kérdés

2014. dec. 23. 21:24
 1/5 anonim ***** válasza:

attól függ milyet választasz. vannak a tabik amiben több a hormon van aki hizik van aki szőrösödik nekem pl csak a mellem nőtt ezek kb. 6000 ft körül mozognak 3 hónapra

van a spirál ami kb 10000 ft 3 hónapra ebbe viszont alig van hormon így semmilyen hatással nincs a szervezetedre.

mindkettőnek meg vannak az előnyei és a hátrányai is.

Beszélj egy nőgyógyásszal és ő részletesen mindent el fog mondani.

2014. dec. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Én 17 vagyok most kezdtem el kb 7ezer ft-ba került Sok mrllékhatása van azt jó ha tudod. Amiket én tapasztaltam gyomorfájás kiütések hízás és hogy lassan 2hete nem múlik el a menueszem..De ezek talán csak az elején vannak :)
2014. dec. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
1-es vagyok igen ezek többnyire csak az elején vannak amíg megszokja a szervezeted a hormont. én a magam részéről jobban szeretem a tabit számomra megnyugtatóbb de kinek mi
2014. dec. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

én 3 hónapja szedem, szintén 16 éves vagyok

eddig nincs semmi mellékhatása, sőt megoldotta a menstruációs problémáimat és az arcbőröm is sokkal szebb lett

én nagyon elégedett vagyok vele

kb 9-10 ezret fizetek érte 3 hónapra

2014. dec. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Látom, picit félre informáltak...

1. gyógyszert nem te választasz, hanem az orvos, jó esetben a leleteid alapján, rosszabb esetben gyáraktól kapott pénzjutalom alapján! Persze árban dönthetsz valamennyit, olyan 6-7ezer lesz 3havi adag.

2. Leiden mutációs vizsgálat (antithrombin mutációval együtt 12ezer) nélkül ne engedd felírni. 5000Ft, de életet menthet!!! Nem is annyira ritka a trombózishajlam, mégis úgy kellett követelnem a dokitól, a legtöbbet nem érdekli, hogy meghalsz-e...

3. előre senki se tudja megmondani, hogy neked mi válik be. A szokásos mellékhatások: fejfájás, vérzési zavar, mellfájdalmak, hízás...

4. Nekem Altforalle 3/0,02 van, semmi bajom eddig (4. hónap), csak cickófájdalmam van havi 1 napot. Viszont sokkal nagyobb az esély trombózisra a drospirenon miatt, amit elfelejtenek mondani..

5. Minden 3. levél után, fura érzés, pirosodás, folyás...esetén irány a doki, nem itt kell kérdezgetni és titkolgatni, mert csak rosszabb lesz! ;)


És a legfontosabb: mindig mindkettőtöket kezelni kell a strandon, itt-ott szerzett nyavaják esetén és ha valami gikszer van tilos az eseményutáni tabletta!


Üdv,

23n

2014. dec. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!